عضو کمیسیون انرژی: مجلس خلاء قوانین ایثارگری را برطرف کند
عضو کمیسیون انرژی: مجلس خلاء قوانین ایثارگری را برطرف کند
آرمان تبریز-تعیین تکلیف فوری رویکرد اقتصادی دولت سیزدهم و تعیین راهبردی واحد برای تحول اقتصادی و جلوگیری از چند دستگی در دستگاه های مهم اقتصادی کشور در شرایط کنونی بسیار ضروری است.

آرمان تبریز-تعیین تکلیف فوری رویکرد اقتصادی دولت سیزدهم و تعیین راهبردی واحد برای تحول اقتصادی و جلوگیری از چند دستگی در دستگاه های مهم اقتصادی کشور در شرایط کنونی بسیار ضروری است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم خواستار برطرف شدن خلاءهای موجود در قوانین ایثارگران به منظور رسیدگی به نیازهای آنان شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛ مالک شریعتی نیاسر، نماینده مردم تهران، ری، شمیران، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ایثار و از خودگذشتگی ایثارگران در دوران جنگ تحمیلی و حمایت از حرم اهل بیت، یادآور شد: واقعیت این است که جانبازان و ایثارگران یک روز که کشور در معرض تهدید دشمن بود برای دفاع از جان و مال و آبرو و ناموس کشور به میدان نبرد شتافته و از مرزهای میهن اسلامی دفاع کردند؛ اما امروز دچار مشکلات بسیاری شده اند.

عضو مجع نمایندگان استان تهران متذکر شد: در مقابل، امروز مسئولین  باید آستین ها را بالا زده، به عرصه خدمت بیایند تا مشکلات جامعه ایثارگری حل و فصل شود. چرا که بالاخره درد بیماری، درد جانبازی، بستری شدن ها و مسائل مختلفی که ایثارگران بعد از چند دهه به آن دچار شده اند و طاقت فرسا شده، بایستی برطرف گردد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: به نظر من قانون به اندازه کافی در کشور وجود دارد و مسئولان باید آنها را به درستی اجرا کنند و قوانین ایثارگری را در اولویت اجرایی قرار دهند.

شریعتی نیاسر در پایان متذکر شد: اگر جایی کمبود و یا خلاء قانونی وجود دارد، ابتدا باید این خلاء را برای ایثارگران و جانبازانی که بدون چشم داشتی به میدان جنگ رفتند و فداکاری کردند، بر طرف شود.

عضو فراکسیون شهید دیالمه اشاره در خصوص تعامل مجلس و دولت آینده اظهار داشت: مهم ترین دستور کار دولت آینده، احیا و بازسازی بخشی از سرمایه اجتماعی آسیب دیده نزد مردم است که ناشی از بدعملی های کنونی بوده و سایر نکات همه ذیل این مهم تعریف می شود.

نماینده مردم تهران دربهارستان در مورد اولویت های کنونی کشور متذکر شد: طراحی تغییرات فوری در معیشت مردم و اجرای برنامه های تحولی میان‌مدت و بلندمدت، تعیین تکلیف فوری رویکرد اقتصادی دولت سیزدهم و تعیین راهبردی واحد برای تحول اقتصادی و جلوگیری از چند دستگی در دستگاه های مهم اقتصادی کشور در شرایط کنونی بسیار ضروری است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس یازدهم تاکید کرد: مجلس در رأس امور و برادر بزرگ دولت است و ضمن دلسوزی، آماده همکاری با کابینه سیزدهم است و بعد نظارتی خود را حفظ خواهد کرد؛ چرا که این موضوع  مهم‌ترین ابزار کمک به دولت آینده است.

  • منبع خبر : فاش نیوز