شهردار منطقه۹ تبریز: آماده سازی اراضی شهرک خاوران ادامه دارد
شهردار منطقه۹ تبریز: آماده سازی اراضی شهرک خاوران ادامه دارد
آرمان تبریز؛شهردار منطقه 9 تبریز گفت: با همت مضاعف تلاشگران عمرانی منطقه، آماده سازی اراضی بخش مرکزی خاوران ادامه دارد.

آرمان تبریز؛شهردار منطقه ۹ تبریز گفت: با همت مضاعف تلاشگران عمرانی منطقه، آماده سازی اراضی بخش مرکزی خاوران ادامه دارد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛بهرام نسیانی شهردار منطقه با اشاره به اینکه توسعه عمرانی در شهرک خاوران با شتاب و سرعت ملموسی قابل مشاهده است اظهار داشت: شهرداری منطقه ۹ تبریز، طرح های شهری خود را به تناسب موقعیت منطقه و با سبکی مدرن اجرا می کند و همین امر موجب تمایز نسبی این شهرک با دیگر شهرک های اقماری تبریز می گردد.

وی با اشاره به آماده سازی اراضی بخش مرکزی خاوران گفت: در راستای توسعه و تکمیل شبکه های ارتباطی شهرک خاوران و همچنین آماده سازی اراضی و ایجاد بسترهای مناسب جهت رونق ساخت و سازها در این شهرک، با همت تلاشگران حوزه فنی و عمرانی منطقه و با هماهنگی عوامل ذیربط عملیات عمرانی اتصال رینک ۲۰ متری به خیابان ۱۶ متری جنوب شرقی این شهرک در حال اجراست.

نسیانی تصریح کرد: آماده سازی اراضی خاوران از جمله اقدامات مهم این شهرداری است که با هدف مسیر گشائی و فراهم شدن زمینه جهت ساخت و سازها در نقاط مختلف این شهرک در حال اجرا می باشد که با اتمام این پروژه ها، شاهد رشد، آبادانی و توسعه ی این شهرک جدید الاحداث خواهیم بود.

نسیانی خاطر نشان ساخت: حاکمیت ضابطه و قانون در شهرک خاوران و حفظ الگوهای مصوب شهرسازی از جمله نقاط قوت این شهرک می باشد.

شهردار منطقه افزود: تحولات گسترده در امر ساخت و سازها توجه خاصی را طلب می کند تا علاوه بر حفظ ارزشها وهویت وزین گذشته، و با بهبود معضلات موجود، بافت شهری چشم نواز در سطح این شهرک ایجاد شود.

ایشان شهرک خاوران را در بین شهرک های جدید الاحداث کلانشهر تبریز، نمونه ای بی نظیر معرفی کرد که رفع برخی نیازهای روحی و روانی در طراحی شهری آن پیش بینی گردیده و در احداث بناها مورد توجه مجموعه مدیریت شهری قرار می گیرد.

نسیانی در پایان تصریح کرد: بی شک اجرای الگوی نما، سیما و منظر شهری که برای اولین بار در کشور و در این شهرک مدرن عملیاتی خواهد شد، نام وآوازه این شهرک، بیش از پیش برای همشهریان و هموطنان یادآوری گردیده و توسعه روز افزون آن را بدنبال خواهد داشت.