حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات شهروندان
حضور مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی در سامانه سامد برای پاسخگویی به سوالات شهروندان
آرمان تبریز--مهندس اکبر فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی صبح امروز شنبه 25 اردیبهشت با حضور در سامانه "سامد" در محل استانداری، پاسخگوی سوالات و تماس های هم استانی ها بود.

آرمان تبریز–مهندس اکبر فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق آذربایجان شرقی صبح امروز شنبه ۲۵ اردیبهشت با حضور در سامانه “سامد” در محل استانداری، پاسخگوی سوالات و تماس های هم استانی ها بود.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ در راستای اجرای نظامنامه مدیریت ارتباطات مردمی در بستر “سامد” و تحقق مصادیق حقوق شهروندی و استمرار تعامل مردم و دولت و نیز پاسخگویی به درخواست ها و مشکلات هموطنان و ایجاد فرصتی یکسان برای همه اقشار جامعه برای ارتباط مستقیم تلفنی با مسئولین و مدیران دستگاه های اجرایی، مهندس فرج نیا مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی صبح امروز به مدت دو ساعت با حضور در سامانه ارتباط مردم و دولت (سامد) و از طریق تلفن ۱۱۱ بصورت مستقیم پاسخگوی سوالات و مشکلات مطرح شده از سوی شهروندان در خصوص صنعت برق استان بود.
مدیرعامل شرکت توزیع برق آذربایجان شرقی در زمان حضور دو ساعته در سامانه تلفنی سامد ، به تماس ها و درخواست های مرتبط با فعالیت این شرکت پاسخ داد.
وی پس از پایان برنامه پاسخگویی، با تشکر از دست اندرکاران و هماهنگ کنندگان این سامانه گفت : سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت ( سامد) پل ارتباطی ارزشمندی برای مدیران و مردم است که افزایش رضایتمندی شهروندان را فراهم می کند.