تشریح اهداف کمّی برق امید توسط مدیرعامل شرکت توزیع نیروی تبریز
تشریح اهداف کمّی برق امید توسط مدیرعامل شرکت توزیع نیروی تبریز
آرمان تبریز-مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با تشریح اهداف کمّی طرح برق امید در سال 1400 گفت: طبق اهداف این طرح، کاهش 10 درصدی تعداد مشترکان پرمصرف در بازه‌ی زمانی پیک بار را در برنامه‌ی کاری خود داریم.

آرمان تبریز-مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با تشریح اهداف کمّی طرح برق امید در سال ۱۴۰۰ گفت: طبق اهداف این طرح، کاهش ۱۰ درصدی تعداد مشترکان پرمصرف در بازه‌ی زمانی پیک بار را در برنامه‌ی کاری خود داریم.
به گارش خبرنگار ما از تبریز، عادل کاظمی با بیان اینکه طرح برق امید از سال گذشته آغاز شده است و هدف آن بهبود الگوی مصرف در بخش خانگی است، افزود: به منظور استفاده‌ی حداکثری از ظرفیت برق امید در کاهش پیک بار سال ۱۴۰۰، اهداف کمّی برق امید برای کاهش پیک بار سال جاری و نحوه‌ی محاسبه‌ی آن مشخص شده است.
کاظمی ادامه داد: براین اساس کاهش ۱۰ درصدی تعداد قبوض صادره در الگوی پرمصرف در بازه‌ی زمانی پیک بار از ابتدای تیرماه تا پایان مهرماه و انتقال آن به الگوهای کم‌مصرف و خوش‌مصرف در مقایسه با دوره‌ی مشابه سال قبل، هدف اصلی برق امید است.
وی همچنین به نحوه‌ی محاسبه‌ی شاخص ارزیابی الگوی مصرف در سال جاری اشاره کرد و گفت: به منظور ارزیابی عملکرد، کلیه‌ی قبوض صادره که تاریخ قرائتشان متعلق به زمان پیک بار تابستان باشد در سه الگوی کم‌مصرف، خوش‌مصرف و پرمصرف تفکیک شده و پس از مقایسه با مصرف آنها در سال ۹۹، به نسبت تغییر حاصله، شاخص عملکرد منظور خواهد شد.