افزایش خدمات رسانی سازمان مدیریت پسماند به ماشین آلات شهرداری تبریز
افزایش خدمات رسانی سازمان مدیریت پسماند به ماشین آلات شهرداری تبریز
آرمان تبریز-در راستای آغاز به کار سامانه یکپارچه سازی ماشین آلات شهرداری تبریز نو ساماندهی و افزایش بهره‌وری کلیه تجهیزات موجود، ارائه خدمات تعمیرگاهی و سرویس کاری به ماشین آلات شهرداری تبريز بهبود می‌یابد.

آرمان تبریز-در راستای آغاز به کار سامانه یکپارچه سازی ماشین آلات شهرداری تبریز نو ساماندهی و افزایش بهره‌وری کلیه تجهیزات موجود، ارائه خدمات تعمیرگاهی و سرویس کاری به ماشین آلات شهرداری تبریز بهبود می‌یابد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛مدیر عامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز با اعلام این خبر گفت : باتوجه به لزوم آمادگی مداوم و مستمر کلیه ماشین آلات و خودروهای سنگین و نیمه سنگین، برنامه ریزی لازم جهت تکمیل قطعات و لوازم مورد نیاز در انبار مرکزی سازمان و ارائه خدمات با کیفیت و متناسب به خودروها انجام پذیرفته است.

وی افزود : از ابتدای سال تا کنون بیشتر از ٣۵٠٠ لیتر انواع روغن موتور، روغن فرمان و روغن ترمز همچنین تایر جهت تکمیل انبار سازمان و ارائه خدمات به ماشین آلات خریداری شده است.

علیرضا اصغری در ادامه با اشاره به اهمیت رسیدگی مداوم به ماشین آلات و خودروهای سنگین و نیمه سنگین در شهرداری تصریح کرد : باتوجه به استفاده مداوم از ماشین آلات در ارائه خدمات به شهروندان، همچنین لزوم کاهش هزینه‌های اجرایی خدمات مختلف به واسطه بهره‌گیری از امکانات موجود، با استفاده از سامانه یکپارچه سازی ماشین آلات سازمان مدیریت پسماند بیش از ١٢٠٠ خودرو و وسیله نقلیه سنگین در شهرداری تبریز در حال فعالیت است و سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز در صدد رفع عیوب فنی، ثبت اطلاعات ماشین آلات و به روز رسانی آنها و نیز افزایش بهره‌وری و طول عمر ماشین آلات بیش از پیش خواهد بود.

وی خاطرنشان کرد: همچنین فروشگاه ها و تعمیر گاههای مجازی توسط کارشناسان سازمان در سطح شهر مشخص شده‌اند که به ارائه خدمات به ماشین آلات خواهند پرداخت.