نظرسنجی مرکز تحقیقات ایپسوس مشخص کرد طغیان افسردگی در دنیا/ از هر ۳ نفر یک نفر احساس تنهایی می‌کند
نظرسنجی مرکز تحقیقات ایپسوس مشخص کرد طغیان افسردگی در دنیا/ از هر ۳ نفر یک نفر احساس تنهایی می‌کند
آرمان تبریز-50 درصد از شهروندان در کشور برزیل احساس تنهایی می‌کنند و این کشور از بین ۲۸ کشور مورد بررسی در رتبه نخست قرار دارد. شهروندان ترکیه با 46 درصد، هند با 43 درصد، عربستان با 43 درصد در رتبه‌های بعدی جای دارند.

آرمان تبریز-۵۰ درصد از شهروندان در کشور برزیل احساس تنهایی می‌کنند و این کشور از بین ۲۸ کشور مورد بررسی در رتبه نخست قرار دارد. شهروندان ترکیه با ۴۶ درصد، هند با ۴۳ درصد، عربستان با ۴۳ درصد در رتبه‌های بعدی جای دارند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز ؛آخرین نظرسنجی مرکز تحقیقات بازار و افکار عمومی ایپسوس با جامعه آماری افراد ۱۸ تا ۷۴ سال در ۲۸ کشور جهان (برزیل، ترکیه، افریقای جنوبی، چین، اسپانیا، ایالات متحده امریکا، هلند، ایتالیا، کانادا، عربستان، فرانسه، بلژیک، سنگاپور، فرانسه، روسیه، سوئد، انگلستان و …) و اندازه نمونه ۲۳۰۰۴ در دی ماه ۱۳۹۹ نشان می دهد، ۳۳ درصد افراد احساس تنهایی می‌کنند.

۵۰ درصد از شهروندان در کشور برزیل احساس تنهایی می‌کنند و این کشور از بین ۲۸ کشور مورد بررسی در رتبه نخست قرار دارد. شهروندان ترکیه با ۴۶ درصد، هند با ۴۳ درصد، عربستان با ۴۳ درصد و … ژاپن با ۱۶ درصد و هلند با ۱۵ درصد در رتبه‌های بعدی جای دارند.

نتایج دیگر نظرسنجی نشان می‌دهد، ۴۰ درصد از مردم در ۲۸ کشور معتقدند ویروس کرونا تاثیر منفی بر سلامت ذهنی آنها خواهد داشت. در مقابل ۲۲ درصد بیان کردند بیماری کرونا تاثیر مثبتی بر سلامتی ذهنی و روانی آنها خواهد داشت.

  • منبع خبر : اپسپا