امروز مهمترین وظیفه مسئولان رفع مشکلات مردم است
امروز مهمترین وظیفه مسئولان رفع مشکلات مردم است
آرمان تبریز-دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دقایقی پس از آغاز سال 1400 هجری شمسی گفت: امروز مهمترین وظیفه مسئولان رفع مشکلات مردم است.

آرمان تبریز-دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، دقایقی پس از آغاز سال ۱۴۰۰ هجری شمسی گفت: امروز مهمترین وظیفه مسئولان رفع مشکلات مردم است.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از rezaee.ir دکتر رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در گفتگو با خبرنگار سایت پارسینه در حرم مطهر امامزاده صالح(ع) فرا رسیدن سال نو را به مردم ایران تبریک گفت و اظهار داشت: مردم عزیز کشورمان همواره در سختی ها حامی ایران، نظام و مسئولان بودند، توصیه ام به دولت مردان این است که در شرایط کنونی کنار مردم باشند.

وی افزود: در زمان جنگ شاهد بودم که ملت ایران چگونه در پشت جبهه با جمع آوری و ارسال مایحتاج مورد نیاز جبهه به کمک رزمندگان آمدند و با حضور در جبهه ها از نظام مقدس اسلامی در طول جنگ تحمیلی حمایت کردند.

دکتر رضایی اظهار نظر برخی افراد به ظاهر کارشناس در خصوص خورد و خوراک مردم را غیر واقعی و دور از شان مردم شریف ایران دانست و افزود:بجای این گونه اظهارات غیر کارشناسی باید به مشکلات مردم توجه شود و امروز وظیفه تمام مسئولان است که برای رفع مشکلات مردم تلاش کنند.

وی افزود: دولت در ۳ سال گذشته بدون کار کارشناسی ۵۱ میلیارد دلار ارز ۴۲۰۰ تومانی برای مواد و نهاده های اولیه گوشتی و دامی اختصاص داد اما متاسفانه این کالاها که ارز دولتی دریافت نموده بودند توسط مافیای واردات با نرخ ارز آزاد در بازار در اختیار مردم قرار گرفت و همین اختلاف نرخ یکی از عوامل تورم و افزایش قیمت مواد اولیه و مایحتاج روزانه مردم شده است اما امروز سوال اساسی از دولت اینجاست که ۶۰۰ هزار میلیارد تومان تفاوت این نرخ ارز کجاست؟

دکتر رضایی گفت: مهمترین عیدی به مردم عزیز ایران؛ کار، تلاش، فداکاری، صداقت و رسیدگی به مشکلات مردم است.