شهرداری تبریز شهید باکری را الگوی خود می داند
شهرداری تبریز شهید باکری را الگوی خود می داند
آرمان تبریز-شهردار کلانشهر تبریز،با تاکید بر لزوم تبعیت از سیره رفتاری شهید مهدی باکری گفت: مجموعه شهرداری تبریز افتخار می کند که شهید باکری را الگوی عملی خود قرار داده است.

آرمان تبریز-شهردار کلانشهر تبریز،با تاکید بر لزوم تبعیت از سیره رفتاری شهید مهدی باکری گفت: مجموعه شهرداری تبریز افتخار می کند که شهید باکری را الگوی عملی خود قرار داده است.

به گزارش آرمان تبریز، ایرج شهین باهر در آیین بزرگداشت سالروز شهید مهدی باکری و روز شهردار افزود: امروز تفکر،‌ منش و سیره رفتاری شهید مهدی باکری الگوی رفتاری مجموعه مدیران و کارکنان شهرداری تبریز است.
وی ادامه داد: سالروز شهادت ایشان در ایام پایانی سال فرصتی است تا عملکرد یک ساله خود را با سیره آن شهید بزرگوار بسنجیم و ببینیم چقدر در تبعیت از این شهید بزرگوار موفق عمل کرده ایم.
شهردار تبریز خاطرنشان کرد: هرچقدر عملکرد خود را به الگوی شهید باکری نزدیک کنیم، در هر دو جهان سعادتمند خواهیم بود.
شهین باهر با اشاره به روایتی از خدمت رسانی شهید باکری به منزل یک پیرزن در سیل ارومیه گفت:‌ از آنجاکه مجموعه شهرداری در صف اول خدمات رسانی به مردم به ویژه اقشار محروم است، نباید انتظار تشکر داشته باشیم چراکه مهم، انجام کار است.
وی یادآور شد: شهید مهدی باکری به ما آموخت، مسئولیت فرصتی برای خدمت به مردم و محرومان است و باید با انجام وظیفه صادقانه، دنیا و آخرت خود را آباد کنیم.
شهردار تبریز خطاب به مدیران و کارکنان شهرداری تبریز تاکید کرد: انشالله دست به دست می دهیم تا پایان مسئولیت، وظایف خود را به بهترین وجه انجام داده و کارنامه قابل قبولی برای ارائه داشته باشیم.
وی در پایان از زحمات مدیران ارزشی و زحمت کش شهرداری تبریز قدردانی کرد و گفت: یکی از مدیران خدوم این مجموعه حاج فرخ جلالی است که علی رغم فرصت حضور در در پست های دیگر، خدمت در گلزار شهدا را ترجیح داد و انصافا در ایام کرونایی منشاء تحولات بسیاری بوده اند.
رحیم ملاحسینی، فرمانده بسیج سازمان شهرداری تبریز نیز در این مراسم گفت: جای بسی افتخار است که شهید باکری نماد شهرداران در سراسر کشور است.
وی با اشاره به اینکه شهید باکری تنها شهردار کشور بود که به درجه رفیع شهادت نایل شد، افزود: امیدواریم مدیریت، رفتار و منش ما هم در راستای مدیریت جهادی و انقلابی ایشان باشد.
ملاحسینی با تقدیر از زحمات مدیران و کارکنان شهرداری تبریز اظهار داشت: می‌توانم شهادت دهم که مجموعه مدیران شهرداری تبریز رهرو شهید باکری بوده و برای خدمت رسانی تلاش می کنند.