رقابت فشرده رئیسی و ظریف در نظرسنجی خبرفوری / جایگاه پنجم قالیباف، پس از سیدحسن خمینی و سعید محمد
رقابت فشرده رئیسی و ظریف در نظرسنجی خبرفوری / جایگاه پنجم قالیباف، پس از سیدحسن خمینی و سعید محمد
آرمان تبریز-نظرسنجی سایت خبرفوری نشان می دهد سید ابراهیم رئیسی رقیب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری 96، در انتخابات 1400 شانس بالاتری نسبت به سایر نامزدها برای پیروزی دارد.

آرمان تبریز-نظرسنجی سایت خبرفوری نشان می دهد سید ابراهیم رئیسی رقیب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶، در انتخابات ۱۴۰۰ شانس بالاتری نسبت به سایر نامزدها برای پیروزی دارد.

با نزدیک شدن به موعد ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری، اندک اندک فعالیت ستادهای انتخاباتی نامزدها شتاب گرفته و نام های نامزدها بیش از پیش به گوش می رسد.

هرچند تاکنون به جز حسن دهقان، سایر نامزدها رسما برای کاندیداتوری در انتخابات اعلام حضور نکرده اند، ولی در محافل سیاسی نام های بسیاری به عنوان نامزد مطرح است.

سایت خبر فوری در یک نظرسنجی که بالغ بر ۲۳هزار نفر تاکنون در آن شرکت کرده اند، با نام بردن از تعدادی از چهره هایی که ممکن است کاندیدای انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ شوند، از مخاطبان خود پرسیده است که در صورتی که این افراد نامزدهای نهایی باشند، به کدام گزینه رای خواهند داد.

نتیجه انتخابات نشان می دهد سید ابراهیم رئیسی در میان کاندیداهای نام برده شده بیش از سایرین برای پیروزی شانس دارد و شانه به شانه او، محمدجواد ظریف قرار دارد که تنها دو درصد رای کمتری دارد.

نفر سوم در این لیست، سید حسن خمینی، نوه بنیانگذار انقلاب است و پس از آن سعید محمد قرار دارد که گفته می شود ممکن است به جای نامزدی برای انتخابات ریاست جمهوری، برای شهرداری تهران خیز برداشته باشد. در میان این چهره ها آرای محمدباقر قالیباف از سایرین عجیب تر است. رئیس مجلس که تلاشهای بسیار زیادی برای انتخابات می کند، در این نظرسنجی کمتر از ۱۰ درصد رای مخاطبان خبرفوری را به خود اختصاص داده است.

سه نامزد قعر این جدول هم به ترتیب علی لاریجانی، حسین دهقان و عزت الله ضرغامی هستند. چهره هایی که نظرسنجی خبرفوری نشان می دهد دستکم در این جامعه هدف، شانسی برای پیروزی در انتخابات ندارند.

شما درباره انتخابات ۱۴۰۰ چه فکر می کنید؟ به نظر شما کدام گزینه شانس بیشتری برای پیروزی دارد؟ آیا نامزدی احتمالی محمود احمدی نژاد می تواند شرایط انتخابات را تغییر دهد؟ در ادامه کامنت بگذارید و نظر بدهید.