تیم دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز :قهرمانی آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری برنامه نویسی
تیم دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز :قهرمانی آذربایجان شرقی در مسابقات کشوری برنامه نویسی
آرمان تبریز-تیم دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز قهرمان مسابقات برنامه نویسی دانشجویان کشور شد.

آرمان تبریز-تیم دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز قهرمان مسابقات برنامه نویسی دانشجویان کشور شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریزِ،همزمان با مراسم اختتامیه چهارمین دوره مسابقات سراسری برنامه نویسی دانشجویان دانشگاههای پیام نور کشور (PCPC) که ۱۹ اسفندماه به صورت مجازی و میزبانی استان تهران برگزار شد، تیم دانشجویی دانشگاه پیام نور مرکز تبریز موفق به کسب مقام قهرمانی این دوره از مسابقات شد.
این دوره از  مسابقات با حضور ۳۷ تیم از ۱۴ استان کشور به صورت همزمان و با نظارت کامل اداره حراست و نظارت و ارزیابی استان ها، به صورت مجازی و با میزبانی استان تهران برگزار شد که آذربایجان شرقی و اصفهان با ۴ تیم شرکت کننده بالاترین میزان مشارکت را داشتند که در نهایت تیم دانشجویی پیام نور تبریز با نام TABRIZ.PY  موفق به کسب مقام قهرمانی شد.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تبریک این موفقیت بدست آمده و تقدیر از دانشجویان با استعداد و توانمند دانشگاه، گفت : در شرایط کرونایی حاکم بر کشور، شاهد فعالیت دانشگاه پیام نور در همه عرصه ها با طراحی جشنواره های فرهنگی ، ورزشی و هنری در سطح کشور هستیم که با وجود زیرساخت های خوب این دانشگاه، همه دانشجویان در اقصی نقاط کشور توان حضور در این فعالیت ها و جشنواره ها را دارند.
دکتر معصومی ضمن تقدیر از فعالیت های مدیریت فرهنگی و دانشجویی استان برای برنامه ریزی و شرکت فعال در همه جشنواره های کشوری امسال ، دانشجویان دانشگاه پیام نور استان آذربایجان شرقی را جزو با استعدادترین و خلاق ترین دانشجویان کشور دانست که در همه جشنواره های امسال و سال های گذشته دانشگاه موفق به کسب مقام های برتر شده اند دانست و گفت: ارتقاء سطح علمی و مهارت آموزی دانشجویان در سایه برگزاری این جشنواره ها بسیار محسوس و قابل تقدیر است که منجر به افزایش اعتماد به نفس و خودباوری آنان شده است.
شایان ذکر است تیم برنامه نویسی دانشگاه پیام نور تبریز سال گذشته نیز موفق به کسب مقام سوم این مسابقات شده بود که با کسب مقام قهرمانی امسال موفق به کسب میزبانی پنجمین دوره این مسابقات در سال ۱۴۰۰ شد.
تیم دانشجویی قهرمان این دوره از مسابقات با حضور سهراب نجفی، علیرضا کریمیان و عباس عبادیان دانشجویان مهندسی کامپیوتر مرکز تبریز هستند که مورد تقدیر برگزار کنندگان و اعضای هیئت رئیسه استان آذربایجان شرقی قرار گرفتند.