امسال مشعل گاز در۱۲۹ روستای جدید در استان روشن گردیده است
امسال مشعل گاز در۱۲۹ روستای جدید در استان روشن گردیده است
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: در تداوم نیل به تعهدات گازرسانی در استان، امسال 129 روستای جدید از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیده اند.

آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت گاز استان آذربایجان شرقی گفت: در تداوم نیل به تعهدات گازرسانی در استان، امسال ۱۲۹ روستای جدید از نعمت گاز طبیعی بهره مند گردیده اند.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛سیّدرضا رهنمای توحیدی با اعلام این مطلب گفت: امسال با اجرای ۷۶۴کیلومتر شبکه گازرسانی روستایی و نصب ۷۹۷۰ انشعاب روستایی، ۳۸۲۳ خانوار جدید روستایی به شمار روستائیان بهره مند از نعمت گاز افزوده شده است.
وی اظهار داشت: به رغم تمامی محدودیت های مالی و اجرایی و شرایط کرونایی در کشور، پروژه های گازرسانی بدون رکود تداوم داشته و تمامی تعهدات گازرسانی در سال جاری تحقق یافته است.
توحیدی تصریح کرد: هم اکنون ۱۶۷۱۳۰۵ مشترک گاز در استان تحت پوشش گاز طبیعی قرار دارند که  ۷۵ درصد این پوشش شهری و ۲۵ درصد روستایی می باشد.
وی با اشاره به روند مطلوب پروژه های در دست اجرای شرکت افزود: با تداوم این روند به زودی شاهد اتمام گازرسانی در بخش روستایی خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت گاز استان برنامه ریزی مدوّن و متناسب با امکانات و شرایط موجود را مهم ترین رکن تحقق اهداف یادشده دانسته و خاطرنشان کرد: هر سال با برگزاری جلسات و اخذ نظرات درون سازمانی و دستورالعمل های ابلاغی در ارتقای کمی و کیفی خدمت رسانی به مردم شریف استان، با اثربخش ترین برنامه ریزی ممکن تلاش می گردد.