یادواره سردار سلیمانی و استاد فخری زاده تیم فوتسال دانشگاه پیام نور اسکو قهرمان مسابقات شد
یادواره سردار سلیمانی و استاد فخری زاده تیم فوتسال دانشگاه پیام نور اسکو قهرمان مسابقات شد
آرمان تبریز-در مسابقاتی که به مناسبت گرامیداشت و یادواره سردار حاج قاسم سلیمانی و استاد فخری زاده دانشمند هسته ای کشور برگزار شد، تیم فوتسال کارکنان دانشگاه پیام نور واحد اسکو موفق به کسب مقام قهرمانی در بین 8 تیم حاضر در این مسابقات شد.
آرمان تبریز-در مسابقاتی که به مناسبت گرامیداشت و یادواره سردار حاج قاسم سلیمانی و استاد فخری زاده دانشمند هسته ای کشور برگزار شد، تیم فوتسال کارکنان دانشگاه پیام نور واحد اسکو موفق به کسب مقام قهرمانی در بین ۸ تیم حاضر در این مسابقات شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز ،دکتر تمیزی رئیس دانشگاه پیام نور اسکو با اعلام این خبر و تبریک کسب مقام قهرمانی در بین ادارات شهرستان اسکو، گفت : تیم فوتسال کارکنان این دانشگاه همواره موفق به کسب عنوان قهرمانی در مسابقات مختلف استانی طی سالهای اخیر شده است و نشاط و شادابی حاصل از ورزش در بین کارکنان این واحد دانشگاهی اثرات بسیار خوبی در تعامل کارکنان و نیز بالا بودن روحیه کاری ایجاد کرده است.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان نیز ضمن تبریک کسب این موفقیت، ورزش را یکی از ارکان زندگی سالم دانسته و گفت: یکی از راههای افزایش راندمان کاری و نیز داشتن روحیه کاری، نشاط و شادابی است که قسمت عمده ای از آن در اثر داشتن برنامه ورزشی منظم حاصل می شود.
شایان ذکر است این دوره از مسابقات در شهرستان اسکو و با حضور ۸ تیم از ادارات و به صورت دوره ای برگزار شد و تیم های راه و شهر سازی و شبکه بهداشت مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور مهندس رضی منش فرماندار شهرستان و دکتر تمیزی رییس دانشگاه و مسئولین ادارات در سالن وحدت اسکو برگزار و از تیم های برتر تجلیل و قدردانی بعمل آمد.