اعطای ۷۳ میلیارد وام قرض الحسنه به بیش از ۴ هزار ایثارگر آذربایجان شرقی
اعطای ۷۳ میلیارد وام قرض الحسنه به بیش از ۴ هزار ایثارگر آذربایجان شرقی
آرمان تبریز؛مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی اظهار کرد: در سال جاری بیش از 73 میلیارد تومان وام قرض الحسنه از طریق صندوق قرض الحسنه شاهد به بیش از 4 هزار نفر اعطا شده است که قابل توجه و تقدیر است.

آرمان تبریز؛مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی اظهار کرد: در سال جاری بیش از ۷۳ میلیارد تومان وام قرض الحسنه از طریق صندوق قرض الحسنه شاهد به بیش از ۴ هزار نفر اعطا شده است که قابل توجه و تقدیر است.

به گزارشخبرنگار ما در تبریز؛مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی در نشست تخصصی با اعضا صندوق قرض الحسنه شاهد استان اظهار کرد: رفع مشکلات اقتصادی، بهبود وضعیت معیشتی و خوداتکایی خانواده‌های شهدا و ایثارگران از مهمترین اهداف پرداخت وام صندوق قرض‌الحسنه شاهد بوده است.
عباس پورحسن در ادامه با تبریک سالروز تأسیس صندوق قرض الحسنه شاهد به همکاران این حوزه و تجلیل از زحمات بی وقفه این عزیزان در راستای شناسایی، رفع مشکلات جامعه ایثارگری عنوان کرد: خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر بر گردن همه ما حق بزرگی دارند و ما موظف هستیم پیگیر مسائل و مشکلات آن‌ها باشیم. گره گشائی از مشکلات مالی و رسیدگی به امور ایثارگران عزم و همتی مضاعف می طلبد.
وی با اشاره به اینکه سقف وام های تخصیصی افزایش یافته و با سهولت برای واجدین شرایط و اعضای صندوق وام تخصیص داده می شود تصریح کرد: جامعه ایثارگری بنیاد را خانه خود می دانند و در مراجعات این بزرگواران تکریم آنها وظیفه اصلی و شرعی ماست.
پورحسن در ادامه افزود: در سال جاری بیش از ۷۳ میلیارد تومان وام از طریق این صندوق به بیش از ۴ هزار نفر اعطا شده است که قابل توجه و تقدیر است.
مدیرکل بنیاد استان با بیان اینکه ما خادمان شهدا با طیفی از جامعه اسلامی در تعامل هستیم که سرمایه های وجودی خود برای بالندگی نظام تقدیم انقلاب کرده اند لذا باید با شناختی عمیق تر از خلق و خوی آن گرامیان به خدمت رسانی آنان همت گماریم.