رسیدگی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی به مشکلات۲۶  نفر از کشاورزان
رسیدگی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی به مشکلات۲۶  نفر از کشاورزان
آرمان تبریز- رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای هفتگی و ملاقات های مردمی خود، به مشکلات 26 نفر از مراجعین کشاورزی در محل حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی رسیدگی کرد.

آرمان تبریز- رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای هفتگی و ملاقات های مردمی خود، به مشکلات ۲۶ نفر از مراجعین کشاورزی در محل حوزه ریاست سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی رسیدگی کرد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ مهندس اکبر فتحی در این ملاقات به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان به صورت چهره به چهره با مراجعین و بهره برداران ملاقات و ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنان، دستورهای لازم را برای حل این مشکلات صادر کرد.

لازم به ذکر است در این نشست که با حضور روسای دستگاه های تخصصی؛ مهندس جاوید بهروزین معاون بهبود تولیدات دامی سازمان، مهندس داداش نصیری مدیر امور اراضی سازمان، مهندس داریوش رحمتی وند مدیر امور اداری سازمان، مهندس حسن ایمانی مدیر بازرسی ، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان و مهندس وحید کاظم زاده رئیس اداره روابط عمومی سازمان انجام گرفت به مشکلات و مسائل بهره برداران و مراجعین محترم رسیدگی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.