معاون جدید هماهنگی امور بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی معرفی شد
معاون جدید هماهنگی امور بودجه سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی معرفی شد
آرمان تبریز--مراسم توديع و معارفه معاونان هماهنگي امور بودجه پيشين و جديد سازمان مديريت و برنامه ريزي آذربايجان شرقي ظهر امروز در تالار اجتماعات سازمان برگزار شد.

آرمان تبریز-مراسم تودیع و معارفه معاونان هماهنگی امور بودجه پیشین و جدید سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی ظهر امروز در تالار اجتماعات سازمان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، در این مراسم داود بهبودی، رئیس سازمان، طی سخنانی اظهار کرد: مهندس جلالی همواره در تلاش بودند تا مصالح و منافع سازمان و عزت همکاران را مد نظر قرار دهند.
وی، معاون پیشین هماهنگی امور بودجه سازمان را همکار، مشاور و معاونی صدیق و پرتلاش خواند که با عاقبت بخیری و نیک نامی سازمان را ترک می کند.
بهبودی ابراز داشت: اگرچه پر کردن جای خالی ایشان سخت و خلاء این مدیر باتجربه برای بنده و همکاران کاملا محسوس خواهد شد، امیدواریم با درخشش مهندس فتحی این معاونت همچون گذشته اثرگذاری خود را نشان دهد.
وحید جلالی هم در این مراسم ابراز داشت: به مدت ۳۰ سال توفیق خدمت در سازمان را داشته ام و سعی کردم منشا اثرات مفید و امانتدار سازمان باشم و سلامت و صداقت را وجهه همت خود قرار دهم.
در این مراسم طی حکمی از سوی دکتر داود بهبودی، رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی، شاهین فتحی به عنوان معاون جدید هماهنگی امور بودجه سازمان معرفی شد.