در یک حرکت مردمی از پرسنل پلیس راهور آذربایجانشرقی  تقدیر به عمل آمد+ تصاویر
در یک حرکت مردمی از پرسنل پلیس راهور آذربایجانشرقی  تقدیر به عمل آمد+ تصاویر
آرمان تبریز-بمناسبت سالروز قیام باشکوه مردم شریف و بزرگوار شهر تبریز و گرامی داشت یاد و نام و خاطر سیزده شهید گرانقدر روز 29 بهمن 1356، از مدیرعامل محترم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و کارکنان خدوم این سازمان و پرسنل خدوم ( کادر و سربازان خدوم پلیس راهور و پلیس راههای آذربایجان شرقی تجلیل شد.

آرمان تبریز-بمناسبت سالروز قیام باشکوه مردم شریف و بزرگوار شهر تبریز و گرامی داشت یاد و نام و خاطر سیزده شهید گرانقدر روز ۲۹ بهمن ۱۳۵۶، از مدیرعامل محترم سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و کارکنان خدوم این سازمان و پرسنل خدوم ( کادر و سربازان خدوم پلیس راهور و پلیس راههای آذربایجان شرقی تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در یک حرکت مردمی و بر اساس وظیفه شهروندی و به مصداق من لم یشکرالمخلوق لم یشکر الخالق و برای ترویج فرهنگ تشویق خوبان و تعمیق روابط انسانی و افزایش نشاط خدمت، از خادمان صدیق شهر تبریز در حوزه حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و پلیس راهور و پلیس راه آذربایجان شرقی، از نیروها و سربازان خدوم و تلاشگر پلیس راهور و پلیس راههای آذربایجان شرقی تقدیر و تجلیل شد.

این اقدام فرهنگی و اجتماعی که بمناسبت سالروز قیام مردم بزرگوار تبریز در روز ۲۹ بهمن سال ۱۳۵۶ صورت گرفت.
خانواده شهید محمد خلیل پورنهر به همراه بانی نیکوکار این مراسم آقای امیر نه شاپور و همراهی  هابیل آفاق آذر خادم محترم حرم حضرت فاطمه معصومه س ،با حضور در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز، با اصغر آدی بیگ مدیرعامل این سازمان و سرهنگ سیدمهدی پورپیغمبر عضو کمیته فنی این سازمان دیدار و  از تلاشهای ارزشمند این عزیزان با تقدیم لوح تقدیر دسته گل تقدیر و تشکر به عمل آوردند.

آدی بیگ با استقبال از این اقدام ارزنده و خودجوش مردمی آنهم به بهانه گرامی داشت یاد و خاطر قیام مردم شریف تبریز و شهدای عزیز این روز تاریخی، این حرکت را در راستای توسعه اشتیاق و نشاط خدمت و دلگرمی برای خود و همکاران خدوم در سازمان حمل و نقل و ترافیک برشمرد.
همچنین سرهنگ پورپیغمبر نیز ارائه گزارشی از اقدامات صورت گرفته در سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز ابراز رضایت و تلاشهای صورت گرفته را گامی رو به جلو اظهار نمود.

در ادامه این مراسم، هیئت مذکور ضمن حضور در پاسگاه پلیس راه تبریز میانه و دیدار با جانشین پاسگاه مذکور و نیروهای تحت امر، از ایشان و فرمانده محترم و نیروهای خدوم و سربازان تلاشگر و زحمتکش این پاسگاه تجلیل و قدردانی نمودند که با استقبال گرم و صمیمی آن عزیزان مواجه شد.

در خاتمه مراسم، از نیروهای تلاشگر پلیس راهنمائی و رانندگی در محل خدمت ( معابر و میادین و خیابانهای شهر تبریز ) با اهدای لوح تقدیر و دسته گل تجلیل شد.

امیر نه شاپور در این مراسم ضمن تجلیل از نیروهای حامی امنیت و نظم و نظام در امور حمل و نقل و ترافیک شهر تبریز از تمام اقدامات صورت گرفته تجلیل و تشکر و قدردانی نمود و قول همراهی شایسته با برنامه های سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تبریز و پلیس راهها و پلیس راهور آذربایحان شرقی را دادند.
وی خدمت به نیروهای خدوم شهر تبریز و آذربایجانشرقی را وظیفه شهروندی خود دانستند و تقویت فعالیت های فرهنگی و اجتماعی را که متضمن منافع و امنیت مردم باشد خواستار شدند. وی لذت بخش ترین حاصل عمر جامعه انسانی را خوشحال کردن همنوعان به بهانه تشویق خوبان برشمردند.