اعطای مرخصی ۱۵ روزه برای مددجویان فعال در فعالیت های قرآنی
اعطای مرخصی ۱۵ روزه برای مددجویان فعال در فعالیت های قرآنی
آرمان تبریز-رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت دهه فجر و سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) برای مددجویانی که فعالیت های قرآنی داشته اند حسب مورد تا 15 روز مرخصی اعطا خواهد شد.

آرمان تبریز-رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی گفت: به مناسبت دهه فجر و سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) برای مددجویانی که فعالیت های قرآنی داشته اند حسب مورد تا ۱۵ روز مرخصی اعطا خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ موسی خلیل الهی ضمن گرامیداشت ایام الله مبارک دهه فجر با بیان اینکه یکی از بحث های مورد تاکید آیت الله رئیسی مساله کاهش زندانیان است، اظهار داشت: خوشبختانه با تلاش همکاران قضایی و دادستان مرکز استان، بخشی از زندانیان استان که ضرورتی برای ماندن در زندان نداشتند از طریق طرح پایش آزاد شده اند.
رئیس کل دادگستری استان آذربایجان شرقی ادامه داد: به مناسبت دهه فجر و سالروز ولادت حضرت فاطمه زهرا(س) در کنار طرح پایش مرخصی هایی در نظر گرفته شده و بر اساس این تصمیمات مقرر شد برای مددجویانی که فعالیت های قرآنی داشته اند در کل استان حسب مورد تا ۱۵ روز مرخصی و برای دیگر مددجویان حاضر در بخش های حرفه آموزی که ممنوعیتی ندارند یک هفته مرخصی اعطا خواهد شد.