دست یاری کارکنان شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی  به مردم مناطق سیل زده کشور
دست یاری کارکنان شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی  به مردم مناطق سیل زده کشور
 آرمان تبریز-كاركنان شركت آب و فاضلاب استان آذربايجان شرقي بمنظور اعلام حمايت مالی از مــردم مناطق  سیل زده کشور يكروز از حقوق خود را به اين امرخدا پسندانه اختصاص دادند .
آرمان تبریز-کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان آذربایجان شرقی بمنظور اعلام حمایت مالی از مــردم مناطق  سیل زده کشور یکروز از حقوق خود را به این امرخدا پسندانه اختصاص دادند .
به گزارش خبرنگار ما ؛کارکنان شرکت در راستای حس نوع دوستی و خیرخواهی ، علاوه بر ارسال ۶۰۰۰ متر لوله ۱۱۰ میلیمتری پلی اتیلن و ۴۰۰۰ متر لوله پلی اتیلن ۹۰ میلیمتری و تعداد۱۳۲۰۰ بطری آب معدنی یک ونیم لیتری به مناطق سیل زده همگام با سایر مردم شریف استان و ایران اسلامی با کمک های نقدی و غیرنقدی خود حمایت شان را از مردم سیل زده اعلام نمودند.
در این راستا کارکنان زحمتکش شرکت آب و فاضلاب آذربایجان شرقی ضمن اظهار همدردی با مردم سیل زده شهرهای کشور حمایت خود را اعلام نموده و بمنظور حمایت مالی از آنها معادل یکروز از حقوق خود را داوطلبانه به این امرخیر و خداپسندانه اختصاص دادند .
همچنین شرکت آبفار آذربایجان شرقی با ارسال ۱۸ باب مخزن ۱۰۰۰ لیتری؛۲ باب مخزن ۱۵۰۰ لیتری و همچنین تعداد ۴۵۰ گالن آب ۲۰ لیتری دراین امر مهم شرکت کردند.