یک هزار واحد مسکن مددجویی در سال ۹۸ احداث می شود
یک هزار واحد مسکن مددجویی در سال ۹۸ احداث می شود
آرمان تبریز- مدیر کل کمیته امداد استان از احداث یک هزار واحد مسکن مددجویی در ساال ۹۸ خبر داد.

آرمان تبریز- مدیر کل کمیته امداد استان از احداث یک هزار واحد مسکن مددجویی در ساال ۹۸ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز، محمد کلامی مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی در تشریح رویکردهای این نهاد برای مسکن مددجویان گفت: بدنبال افزایش تعامل و ارتباط موثر با مجموعه های برون سازمانی (اعم از سپاه، بنیاد مسکن، خیران مسکن ساز، گروه های جهادی) در جهت افزایش تعامل و ارتباط موثر با آنان هستیم.

کلامی ادامه داد: ضمن اجرای پروژه های نیمه تمام در استان، در سال ۹۸ یک هزار مسکن مددجویی نیز احداث می شود.

وی با اشاره به عملکرد کمیته امداد استان در حوزه مسکن در سال ۹۷ بیان داشت: با کمک خیران و مردم نیک اندیش ۸۴۱ واحد مسکن مددجویی ساخت یا خریداری شده که بطور متوسط روزانه ۲ مسکن برای محرومین احداث یا خریداری شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان افزود: در سال گذشته همچنین ۲۹۶۵ مورد تعمیرات مسکن مددجویی صورت گرفته که بطور متوسط روزانه ۸ مورد تعمیر مسکن مددجویی داشته ایم.

وی با بیان اینکه برای احداث، خرید یا تعمیرات این تعداد مسکن مددجویی مبلغی بالغ بر ۲/۳۲ میلیارد تومان هزینه شده، افزود: از این میزان هزینه، حدود ۱۰ میلیارد تومان توسط خیران نیکوکار تامین شده است.

کلامی ضمن دعوت از مردم برای همراهی با امداد در تامین مسکن مددجویان گفت: مردم عزیز می توانند با شماره گیری کد #۰۴۱*۸۸۷۷* در تامین هزینه های مسکن مددجویان تحت حمایت مشارکت داشته باشند.