آرمان تبریز- کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تبریز با ارسال کمک های غیر نقدی به یاری سیل زدگان غرب کشور شتافتند.

آرمان تبریز- کارکنان شرکت توزیع نیروی برق تبریز با ارسال کمک های غیر نقدی به یاری سیل زدگان غرب کشور شتافتند.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز، ضمن ابراز تأسف و تأثر بخاطر حادثه دلخراش سیل در غرب کشور بیان داشت: در آموزه‌های دینی ما نوع دوستی و احترام متقابل و احساس مسئولیت در مقابل تکریم انسانیت یک اصل است و در اینگونه موارد نگرش‌های دینی و مذهبی ماست که تعهد و وفاداری ما را نسبت به دیگر ملت‌ها متمایز می‌سازد.

عادل کاظمی با بیان اینکه از دست دادن هموطنان یک اندوه بزرگ و جبران ناپذیر است و خسارات جانی و مالی که بر پیکره مملکت وارد می‌شود بسیار سنگین است گفت: .کمک های غیر نقدی کارکنان برق تبریز به سیل زدگان لرستان، به همت همکاران شرکت توزیع نیروی برق تبریز،بین اهالی منطقه توزیع شد.

وی تصریح کرد: محموله کمک‌های مردمی همکاران شرکت توزیع نیروی برق تبریز شامل، پوشاک، دمپایی، وسایل بهداشتی و … به منطقه سیل زده شهرستان پل دختر، معمولان و چند روستای دور افتاده، ارسال و در بین مردم آسیب دیده این مناطق توزیع شد.

کاظمی با اشاره به مشکلات پیش آمده گفت:  بنا به اظهارات شاهدان عینی وضعیت شهر های پل دختر، معمولان و سایر مناطق سیل زده بحرانی گزارش شده است.

گفتنی است :پتو، وسایل گرمایشی،پوشاک، لوازم بهداشتی، زیرانداز و انواع کنسرو با تاریخ مصرف بالای شش ماه از جمله اقلام مورد نیاز برای خانواده های آسیب دیده از سیل در استان‌های لرستان، خوزستان،ایلام و گلستان است.

وی با بیان اینکه همه‌ی اقشار و دستگاه‌های استان آذربایجان شرقی  در این حادثه به نوبه‌ خود به یاری مردم سیل زده شتافتند ابراز داشت: ما نیز از این قاعده مستثنی نبودیم و کارکنان این شرکت (حوزه ستادی وامورهای هفت گانه و مدیریت های شرکت توزیع نیروی برق) با کمک‌های غیرنقدی خود به هموطنان حادثه دیده در غرب کشور یاری رساندند.