مرمت پست های زمینی در امور برق باغمیشه
مرمت پست های زمینی در امور برق باغمیشه
آرمان تبریز- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز پس از بازدید از پست های 20 کیلوولت زمینی امور برق باغمیشه دستور مرمت و بازسازی پست های زمینی را داد.

آرمان تبریز- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز پس از بازدید از پست های ۲۰ کیلوولت زمینی امور برق باغمیشه دستور مرمت و بازسازی پست های زمینی را داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،  عادل کاظمی، پس از بازدید و بررسی مشکلات و معایب پست های زمینی امور برق باغمیشه پیشنهاداتی برای مرمت این پست ها ارائه نمود و گفت:  جهت رفع معایب پست های ساختمانی از قبیل فنس کشی، دریچه زیر زمین، سینی کشی، اصلاح ناودانی ها، ایزولاسیون پشت بام، مرمت دیوارها و نما و … لیستی تهیه و پس از برنامه ریزی و با هماهنگی معاونت مهندسی نسبت به رفع آنها اقدام گردد.

همچنین وی افزود: اقدامات لازم در رابطه با راه اندازی اکیپ خط گرم برای نظافت و سرویس پست های ساختمانی صورت گیرد.

وی تصریح کرد: نسبت به رفع عیوب باقی مانده پست های ساختمانی و سایر تاسیسات، برنامه ریزی های کوتاه مدت و بلند مدت صورت گرفته و گزارش تصویری از اقدامات و سرویس‌های انجام گرفته در جلسات آتی کمیته بهره برداری مربوط به امور برق باغمیشه ارائه گردد.

کاظمی با اشاره به سرویس و نگهداری پست های زمینی تصریح کرد: در نیمه دوم سال ۹۷ از کل پست های زمینی این امور که متشکل از ۲۱۵ دستگاه است ۱۵۰ دستگاه بازدید و رفع عیب شده و ۶۵ دستگاه دیگر مورد بازدید و سرویس قرار نگرفته اند.

وی همچنین تصریح کرد: در ۱۰ ماهه اول سال ۹۷، از ۶۹۷ پست هوایی ۲۰۸ دستگاه بازدید، سرویس و رفع عیب شده و ۴۸۹ دستگاه بازدید و سرویس نشده است.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در خصوص آمار بازدید شبکه فشار ضعیف در ۱۰ ماهه اول سال ۹۷ بیان کرد: تعداد ۲۲۴ فیدر فشار ضعیف بازدید و رفع عیب شده و ۶۵٫۲۹ کیلومتر از خطوط هوایی و ۵۱٫۵۶ کیلومتر نیز از خطوط زمینی مورد  بازدید و اصلاح قرار گرفته اند.

کاظمی با تاکید بر اصلاح شبکه های ۲۰ کیلوولت و حذف کانون های خطر آفرین توسط امور برق باغمیشه تشریح کرد: برخی از فیدرهای خروجی پست شفا، که در اثر خاک برداری در وضعیت بسیار خطرناکی قرار گرفته بود، با تامین اعتبار ۱۲۰ میلیارد ریال، اصلاح شده است.

همچنین وی ادامه داد: بیش از ۳٫۵ کیلومتر خط ۲۰ کیلوولت هوایی از  فیدر ۱ سعید آباد در مسیر روستای استیار، با هزینه کرد ۲۳۰ میلیارد ریال مورد اصلاح قرار گرفته  و رفع کانون خطر انجام شده است.

کاظمی خاطر نشان شد: تعداد ۲۹ مورد در خواست مردمی ثبت و به این امور ارسال شده است که بیشترین درخواست ها مربوط به درخواست تقسیط انشعاب، روشنایی معابر و تسریع در اجرای پروژه های نیرورسانی بوده است.

گفتنی است مدیرعامل  شرکت توزیع نیروی برق تبریز هر هفته در یکی از امورهای بهره برداری حضور یافته و نسبت به بررسی و پایش عملکرد آن امور در حوزه های مختلف اقدام می نماید.