رسانه ملی بازوی نیروی انتظامی در تنویر افکار عمومی
رسانه ملی بازوی نیروی انتظامی در تنویر افکار عمومی
آرمان تبریز- فرمانده انتظامي استان با تقدير از عملکرد صدا و سيما در تنوير افکار عمومي در جرياناتي نظير مقابله با کرونا و بحران قره باغ از رسانه ملي بعنوان بازوي نيروي انتظامي در تنوير افکار عمومي ياد کرد.

آرمان تبریز- فرمانده انتظامی استان با تقدیر از عملکرد صدا و سیما در تنویر افکار عمومی در جریاناتی نظیر مقابله با کرونا و بحران قره باغ از رسانه ملی بعنوان بازوی نیروی انتظامی در تنویر افکار عمومی یاد کرد.
سردار عبدی در دیدار با مهندس مرتضی صفری مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی گفت: نیروی انتظامی در عرصه مقابله با کرونا مدیون مجاهدت و تلاش های همکاران عرصه رسانه ملی به ویژه شبکه سهند است.
به گزارش روابط عمومی صداو سیمای مرکز آذربایجان شرقی ، وی با اشاره به اینکه استان به لحاظ موضوعات اجتماعی یکی از استانهای امن کشور است افزود : نقش صدا و سیما تاکنون مکمل کننده و در راستای مدیریت افکار عمومی سازنده بود ؛ بعنوان مثال نقش صدا و سیما در موضوع قره باغ که استان را هدف گرفته بود نقش تعیین کننده داشت.
فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی اظهار داشت : هم اکنون رسانه های معاند با استفاده از فضای مجازی خانواده و جامعه را هدف قرار داده است و قطعا نیروی انتظامی در تمامی عرصه ها با اقتدار تمام در میدان می ایستد و اجازه به هم زدن نظم را به ایادی استکبار نمی دهد و در این راه نقش صدا و سیما در تنویر افکار عمومی و همراهی مردم بی بدیل است.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی نیز گفت: هم اکنون نظام جمهوری اسلامی ایران به لحاظ قدرت بازدارندگی به سطحی رسیده که کسی جرات تعرض نظامی به این کشور انقلاب و مردم ایران نداشته باشد.
مهندس مرتضی صفری با بیان اینکه تلاش دشمن در این حوزه متمرکز است که به لحاظ عملیات های روانی بتواند افکار عمومی کشور را به سمت بحث های انحرافی سوق دهد افزود : این کار باعث کاهش اثرگذاری کارها و خدمات مسئولان می شود و به نوعی بین مردم و حاکمیت شکاف ایجاد می کند.
وی ادامه داد: دشمن با استفاده از ابزار رسانه و فضای مجازی در تلاش برای القای یک خود تحقیری به ملت بزرگ است و در مقابل این توطئه، صدا و سیما نیز هدف اول خود را ایجاد امید در جامعه قرار داده است و حتی انتقادها و مطالبه گری هایی که در برنامه ها دارد، سعی دارد به یک امید در مردم ختم شود تا مردم بدانند که بن بستی در نظام وجود ندارد.

مهندس صفری با بیان اینکه باید به فضای مجازی با یک نگاه تهدید و فرصت توجه کرد گفت: فضای مجازی فرصت خوبی برای انتشار خوبی ها در بستر رسانه است اما باید دقت کرد که اتفاقاتی خزنده در بستر آن اتفاق می افتد که سعی دارد نام تبریز و آذربایجان را بدنام کند.
وی با تاکید بر اینکه باید زمین بازی را درست تعریف کنیم تا حاکمیت و دولت بتوانند نقش جدی و موثری در فضای مجازی داشته باشند خاطر نشان کرد : هم اکنون فضای مجازی از منظر حاکمیتی باید زیر نظر گرفته شود، چرا که یک بعد قضیه فرهنگی است و بعد دیگر موضوع امنیتی.
گفتنی است در پایان این دیدار فرمانده انتظامی آذربایجان شرقی از شورای فنی این مرکز به خاطر کسب رتبه های برتر در هفدمین اجلاس سراسری فناوری رسانه تقدیر کرد.