در شرایط کرونا باید تهدیدها به فرصت ها تبدیل شود
در شرایط کرونا باید تهدیدها به فرصت ها تبدیل شود
آرمان تبریز-با توجه به زمانبندی صورت گرفته در خصوص جشنواره جهادگران سلامت ، که برای دانشجویان دانشگاههای پیام نور کشور ، به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد، آثار ارسالی از 25 استان با حضور اعضای گروه داوری جشنواره ، مورد بررسی و آثار برتر در بخشهای مختلف جشنواره انتخاب شد.

آرمان تبریز-با توجه به زمانبندی صورت گرفته در خصوص جشنواره جهادگران سلامت ، که برای دانشجویان دانشگاههای پیام نور کشور ، به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد، آثار ارسالی از ۲۵ استان با حضور اعضای گروه داوری جشنواره ، مورد بررسی و آثار برتر در بخشهای مختلف جشنواره انتخاب شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛جشنواره جهادگران سلامت یکی از چندین جشنواره علمی و فرهنگی دانشگاه پیام نور بود که با توجه به تشکیل دبیرخانه هلال احمر دانشجویان پیام نور کشور در تبریز ، به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.
دکتر معصومی رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن قدردانی از مسئولین سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به ویژه دکتر ناجی معاون فرهنگی و دانشجویی سازمان و همه همکاران خدوم در سازمان و استانهای کشور ، گفت: شیوع ویروس منحوس کرونا محدودیت های زیادی را برای اقشار مختلف جامعه و سازمانها ایجاد کرده و تغییراتی را در ماهیت انجام کارها بوجود آورده ولی خوشبختانه در دانشگاه پیام نور شاهد این هستیم که همه ارکان دانشگاه و به خصوص حوزه فرهنگی توانسته با تبدیل تهدید ها به فرصت ها ، عملکرد مطلوبی را از خود بجای بگذارد.
ایشان با اشاره به نحوه برگزاری جشنواره جهادگران سلامت ، گفت : از ۲۵ استان کشور در بخشهای مختلف جشنواره آثار خوبی به دبیرخانه ارسال گردیده بود که با بررسی همه آنها توسط هیئت داوران، آثار و استانهای برگزیده به معاونت فرهنگی سازمان مرکزی ارسال گردید و در آینده ای نزدیک با اعلام نتایج ، جوایز استانهای برتر ارسال خواهد گردید.
رئیس دانشگاه پیام نور استان از زحمات همه کسانی که در برگزاری این جشنواره از آغازین روزها در حال فعالیت و پیشبرد اهداف جشنواره بودند ، از کانون دانشجویی هلال احمر مرکز تبریز ، سازمان هلال احمر استان آذربایجان شرقی و سایر ارگانهای استان که در برگزاری بهینه این جشنواره کمک حال دانشگاه بودند تقدیر و تشکر کرد.