“اطلاعیه قطع گاز در شهرستان مرند”
“اطلاعیه قطع گاز در شهرستان مرند”
آرمان تبریز-روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، با صدور اطّلاعیه ای اعلام کرد: با توجّه به ضرورت انجام تعمیرات شبکه گازرسانی و اتصال خطوط جدیدالاحداث به خط گازدار در مرند، الزاما جریان گاز طبیعی "روستای اسداغی، صنایع و مرغداری های مسیر فوق الذکر" از ساعت ۹ الی ۱۷ روز یکشنبه تاریخ ۹۹/۰۹/۲۳ قطع خواهد شد.

آرمان تبریز-روابط عمومی شرکت گاز استان آذربایجان شرقی، با صدور اطّلاعیه ای اعلام کرد: با توجّه به ضرورت انجام تعمیرات شبکه گازرسانی و اتصال خطوط جدیدالاحداث به خط گازدار در مرند، الزاما جریان گاز طبیعی “روستای اسداغی، صنایع و مرغداری های مسیر فوق الذکر” از ساعت ۹ الی ۱۷ روز یکشنبه تاریخ ۹۹/۰۹/۲۳ قطع خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛لذا از مشترکین محدوده یادشده درخواست می گردد به منظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی، شیر اصلی گاز املاک خود را در مدت زمان قطعی گاز، بسته نگهداشته، از دستکاری تجهیزات گازرسانی خودداری نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل، سریعاً مراتب را از طریق شماره تماس۱۹۴ به واحد امداد گاز اطلاع دهند.
در این اطّلاعیه از همکاری و شکیبایی مشترکین محترم ساکن منطقه در طول مدت انجام عملیات، باهدف تامین جریان پایدار گاز و همچنین امکان بهره مندی سایر متقاضیان از نعمت گاز طبیعی، قدردانی گردیده است.