مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی: ۱۹ هزار کودک یتیم و محسنین در انتظار مهربانی شما
مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی: ۱۹ هزار کودک یتیم و محسنین در انتظار مهربانی شما
آرمان تبریز-مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از اجرای طرح پویش ایران مهربان برای حامی به 19000 کودک یتیم و محسنین در سطح استان خبر داد.

آرمان تبریز-مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از اجرای طرح پویش ایران مهربان برای حامی به ۱۹۰۰۰ کودک یتیم و محسنین در سطح استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز؛ محمد کلامی در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به پویش ایران مهربان، اظهار داشت: در این پویش ملی، برای ۱۹۰۰۰ کودک یتیم و محسنین در سطح استان حامی جذب می شود.

وی ادامه داد: طرح «هر کارمند یک حامی» در قالب این پویش، با همکاری استانداری و ادارجات استان جهت حمایت از فرزندان معنوی اجرا خواهد شد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: هدف از این طرح رسیدگی بیشتر به نیازهای مادی و معنوی فرزندان محروم از نعمت پدر و فرزندان دیگری که پدران آنها علی‌رغم میل باطنی به‌دلیل بیماری، کهولت سن، از کار افتادگی و گسستن از فضای پرمهر خانوادگی، توان اداره زندگی خود را نداشته، می باشد.

وی بیان داشت: مردم نیک اندیش با واریز مستقیم مبلغ ماهانه از ۱۰ هزار تومان تا هر رقم دلخواه دیگر به حساب این کودکان، فرزندان معنوی خود را حمایت کنند.

کلامی خاطر نشان کرد: مردم عزیز می توانند برای شرکت در این طرح، علاوه بر حضور در پایگاه های کمیته امداد در سطح استان، با مراجعه به نشانی اینترنتی ekram.emdad.ir نسبت به این کار خداپسندانه اقدام کنند.