تبریز در وضعیت نارنجی قرار دارد/ مردم عزیز همچنان محدودیت ها را رعایت کنند
تبریز در وضعیت نارنجی قرار دارد/ مردم عزیز همچنان محدودیت ها را رعایت کنند
آرمان تبریز-فرماندار تبريزگفت:در وضعیت نارنجی گروه های شغلی یک و دو با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند و گروه های شغلی سه و چهار همچنان تعطیل خواهند بود.

آرمان تبریز-فرماندار تبریزگفت:در وضعیت نارنجی گروه های شغلی یک و دو با رعایت پروتکل های بهداشتی مجاز به فعالیت هستند و گروه های شغلی سه و چهار همچنان تعطیل خواهند بود.
به گزارش خبرنگارما درتبریز، مهندس مهدوی صبح امروز در جلسه ستاد کرونای شهرستان با اشاره به خروج تبریز از وضعیت قرمز افزود: تبریز در وضعیت نارنجی قرار دارد که یک وضعیت بسیار شکننده است. وی در همین راستا افزود: از همراهی مردم و اصناف در اجرای طرح مدیریت هوشمند محدودیت ها نهایت قدردانی را داریم اما مردم عزیز همچنان محدودیت ها را رعایت کنند.

رییس ستاد مدیریت و مقابله با کرونای شهرستان تبریز گفت: وضعیت نارنجی بسیار شکننده است و با کمترین بی تفاوتی و یا عدم رعایت پروتکل ها و دستورالعمل ها مجددا به وضعیت قرمز بازخواهیم گشت.

مهندس مهدوی در پایان ضمن قدردانی از زحمات اعضای ستاد کرونا و همراهی مثال زدنی مردم و اصناف ابراز امیدواری کرد که با تداوم این همراهی، تا پایان آذرماه تبریز از وضعیت نارنجی خارج و به وضعیت زرد برسیم.