خدمات اتوبوسرانی ویژه معلولین بمناسبت روز جهانی معلولین
خدمات اتوبوسرانی ویژه معلولین بمناسبت روز جهانی معلولین
خبرگزاری آریا- همزمان با 13 آذر روز جهانی معلولین، شرکت واحد اتوبوسرانی در راستای ارتقاء خدمات و در جهت رفاه افراد معلول وکم توان یک دستگاه اتوبوس ویژه و مناسب سازی شده را بصورت رایگان جهت خدمات رسانی اختصاص داد.

خبرگزاری آریا- همزمان با ۱۳ آذر روز جهانی معلولین، شرکت واحد اتوبوسرانی در راستای ارتقاء خدمات و در جهت رفاه افراد معلول وکم توان یک دستگاه اتوبوس ویژه و مناسب سازی شده را بصورت رایگان جهت خدمات رسانی اختصاص داد.
به گزارش خبرنگارما در تبریز؛، ایمان غنی زاده مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت : با توجه به اهمیت مناسب سازی محیط شهری برای داشتن زندگی آرام و بی دغدغه همراه با رضایت مندی تمام اقشار جامعه ، با وجود آن که درصدی از جمعیت جامعه را افراد معلول و جانباز تشکیل می دهند، اما مساله توان بخشی معلولان و جانبازان و مناسب سازی محیط شهری بحث جوان و در عین حال رو به رشدی است ، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه در راستای این اهمیت و همزمان با روز ۱۳ آذر یک دستگاه اتوبوس مناسب‌سازی شده ویژه معلولان و جانبازان، را بصورت رایگان و در جهت خدمات رسانی اختصاص داد.
وی افزود : ارائه خدمات اتوبوسرانی بصورت رایگان با استفاده از کارت منزلت ، از جمله خدمات شرکت واحد اتوبوسرانی به این عزیزان در طول سال می باشد