تامین گوشت سالم برای مردم از دغدغه اصلی مسئولین ودست اندرکاران است
تامین گوشت سالم برای مردم از دغدغه اصلی مسئولین ودست اندرکاران است
آرمان تبریز-مهندس بهروز مهدوی فرماندار شهرستان تبریز، دکتر امیر حسین بهداد مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی و هیأت همراه از سازمان کشتارگاه صنعتی دام شهرداری تبریز بازدید نمودند.

آرمان تبریز- بهروز مهدوی فرماندار شهرستان تبریز، دکتر امیر حسین بهداد مدیرکل دامپزشکی استان آذربایجان شرقی و هیأت همراه از سازمان کشتارگاه صنعتی دام شهرداری تبریز بازدید نمودند.

به گزارش خبرنگار ما، در این بازدید مهندس مهدوی فرماندار تبریز با اشاره به اینکه تامین گوشت سالم برای مردم از دغدغه اصلی مسئولین و دست اندرکاران است، گفت: سلامت وامنیت غذایی ازمهمترین اولویت کاری مدیران ومسئولین مربوطه می باشد.

فرماندار تبریز توجه به بهداشت محیط کشتارگاهها وخودروهای حمل کننده گوشت را مهم دانست واظهار کرد: مسئولین کشتارگاه باید موارد بهداشتی توصیه شده توسط دامپزشکی را جدی تر بگیرند و در مورد بهداشت محیط کشتارگاه و خودروهای حمل گوشت نیز حساس تر باشند.

طی این بازدید دکتر امیر حسین بهداد مدیر کل دامپزشکی استان نیز مراحل مختلف نظارت بهداشتی پیش از کشتار و پس از کشتار را توضیح داده و بر لزوم رعایت بیشتر موارد بهداشتی و توصیه های دامپزشکی تاکید کرد.

دکتر بهداد همچنین به مشکلات و کم و کاستی های موجود در سازمان کشتارگاه دام تبریز اشاره کرد و خواستار حمایتهای بیشتر فرمانداری و سایر مسئولین ارشد استانی در این خصوص شد.

وی تاکید کرد: نظارتهای بهداشتی دقیق دامپزشکی در تمامی کشتارگاه های دام و طیور استان به صورت روزانه انجام میگیرد و دامپزشکی کوچکترین تخلفی را در زمینه تامین بهداشت مواد و فرآورده های خام دامی سالم نمی پذیرد.