بخش تعاون یکی ازپایه های مهم اقتصادی کشور است
بخش تعاون یکی ازپایه های مهم اقتصادی کشور است
آرمان تبریز-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: بخش تعاون یکی از پایه های مهم اقتصادی کشور است.

آرمان تبریز-مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی گفت: بخش تعاون یکی از پایه های مهم اقتصادی کشور است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛در آئین افتتاح دفتر مرکزی تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش تبریز که با حضور مدیرکل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی و مدیر کل آموزش و پرورش استان و مدیر عامل و هئیت مدیره تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش تبریز که به صورت محدود و با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی برگزار شد، مدیر کل تعاون، کارو رفاه اجتماعی آذربایجان شرقی اظهار کرد: یکی از مولفه های مهم موفقیت وجود افراد سالم و دلسوز در راس هرم امور بخصوص شرکتهای تعاونی است که موجبات رونق اقتصادی و رضایت مندی جمعی را برای جامعه فراهم می کند.

حسین فتحی افزود: شرکت تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش تبریز یکی از تعاونی های نمونه، برتر و خوشنام در استان است که به عنوان پدران معنوی با پیگیری های مستمر و رعایت کامل قوانین و مقررات حضوری چشمگیر و موفق در اعطای تسهیلات و ارائه خدمات به قشر فرهیخته ،تلاشگر و متعهد فرهنگیان را بعمل می آورد.

فتحی  ادامه داد یکی از پایه های اساسی توسعه اقتصادی، بخش تعاون و فرهنگ سازی رونق این بخش است.

وی با قدر دانی از حمایت های بی دریغ و قدر شناسی مدیر کل ساعی  آموزش و پرورش استان و تلاشگران این شرکت تعاونی از دکتر پاشایی  و هیئت مدیره و مدیر عامل تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش قدردانی کرد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان آذر بایجان شرقی:

تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش تبریز یکی از بهترین و با اعتمادترین حوزه های دستگاه تعلیم و تربیت استان محسوب  می شود

 مدیر کل آموزش و پرورش آذر بایجان شرقی اظهار کرد : تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش تبریز استان یکی از بهترین و مورد اعتماد ترین حوزه های دستگاه تعلیم و تربیت استان است.

جعفر پاشایی در آئین افتتاح دفتر مرکزی تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش تبریز ابراز داشت: با کار و تلاشهای بی وقفه و بدون حاشیه، درایت و تدبیرمتولیان این شرکت تعاونی، شاهد خدمات وهماهنگی خوبی در این بخش هستیم.

پاشایی در بخش پایانی سخنانش افزود: رویکرد ما رضایت کارکنان بوده و تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش تبریز با تنوع پرداختی ها و تسهیل در روند خدمت رسانی، نقش مهمی در تحقق این هدف ایفا می کند.

در ابتدای این نشست مدیر عامل تعاونی اعتبار کارکنان آموزش و پروش استان طی گزارشی از عضویت ۸ هزار عضو و سرمایه ا ی بالغ بر ۱۵ میلیارد تومان خبر داد و افزود: ماهانه حدود ۱ میلیارد تومان به اعضای این شرکت تعاونی  در قالب وام قرض الحسنه تسهیلات پرداخت می شود.