دستگیری سارق و کشف خودرو سرقتی در کمتر از۲۴ساعت در آذرشهر
دستگیری سارق و کشف خودرو سرقتی در کمتر از۲۴ساعت در آذرشهر
آرمان تبریز-سرهنگ"یداله رستمی"با اعلام این خبر گفت:درپی وقوع یک فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان تبریز و تردد در مسیر این شهرستان بلافاصله ، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

آرمان تبریز-سرهنگ”یداله رستمی”با اعلام این خبر گفت:درپی وقوع یک فقره سرقت خودرو در سطح شهرستان تبریز و تردد در مسیر این شهرستان بلافاصله ، دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار ما از آذرشهر ، وی افزود:ماموران پس از انجام اقدامات تخصصی و ایجاد ایست و بازرسی و بررسی خودرو های عبوری موفق به شناسایی خودرو اعلامی شدند.
این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران به محض مشاهده خودرو دستور ایست صادر نموده و با استفاده از شگردهای پلیسی موفق به دستگیری سارق و کشف خودرو مسروقه گردیدند. متهم دستگیر شده به سرقت انجام داده اعتراف و پس از تشکیل پرونده مقدماتی تحویل مراجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی آذرشهر در پایان ضمن هشدار به شهروندان، گفت: جهت پیشگیری از سرقت به توصیه و هشدارهای پلیسی توجه داشته و در صورت اطلاع از هر گونه سرقت و یا ترددهای افراد مشکوک و ناشناس و خودرو های مشکوک و فاقد پلاک مراتب را سریعاً به شماره تلفن فوریت های پلیسی۱۱۰ اعلام کنند./خبر:نادره دهقانی