مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند : تولید روزانه یک هزار و پنجاه تن زباله در تبریز
مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند : تولید روزانه یک هزار و پنجاه تن زباله در تبریز
آرمان تبریز-مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداري تبريز گفت : میانگین تولید زباله در تبریز در هر 24 ساعت بالغ بر یک هزار و پنجاه تن است.

آرمان تبریز-مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز گفت : میانگین تولید زباله در تبریز در هر ۲۴ ساعت بالغ بر یک هزار و پنجاه تن است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،علیرضا اصغری افزود : ریجکت حاصل از پردازش و تولید کود از مواد آلی موجود در پسماندهای شهری با روش‌های کاملا مهندسی و بهداشتی در مرکز دفن پسماند تبریز دفع می‌شوند.

اصغری ادامه داد : حفظ محیط زیست و تولید زباله رابطه‌ای کاملا معکوس دارند و با تولید هرچه کمتر زباله راندمان حفاظت از محیط زیست افزایش پیدا می‌کند.

او اضافه کرد : از تمامی شهروندان خواهشمندم در این شرایط بحرانی به خاطر حفظ سلامت همدیگر و پاکبانان خدوم و زحمتکش، پسماندهای عفونی و کرونایی خود را به صورت مجزا تحویل خودروهای ویژه حمل پسماندهای کرونایی دهند.

وی در آخر خاطر نشان کرد : محیط زیست متعلق به همه انسانهاست و وظیفه اصلی هر فرد حفاظت از محیط زیست است، چرا که ما باید این امانت الهی را به صورت سالم به آیندگان تحویل دهیم لذا همه باید در کاهش تولید پسماند تلاش کنیم و پسماند تولیدی را به حداقل برسانیم.