تقدیر امام جمعه تبریز از نوجوان فرمانده جهادی کشور در ایلام
تقدیر امام جمعه تبریز از نوجوان فرمانده جهادی کشور در ایلام
آرمان تبریز-نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی با صدور پیامی از خدمات جهادی «مهرشاد سهیلی» فرمانده نوجوان بسیجی در عرصه‌های جهادی و مذهبی کشور تجلیل کرد.

آرمان تبریز-نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان‌شرقی با صدور پیامی از خدمات جهادی «مهرشاد سهیلی» فرمانده نوجوان بسیجی در عرصه‌های جهادی و مذهبی کشور تجلیل کرد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره کل روابط عمومی قرارگاه حضرت مهدی (عج) و امور بین الملل استان تهران، حجت الاسلام والمسلمین «سیدمحمدعلی آل‌هاشم» نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با صدور پیامی خطاب به «مهرشاد سهیلی» از خدمات ارزشمند و شبانه‌روزی این فرمانده نوجوان جهادی کشور و مردم استان ایلام تقدیر کرد.
متن کامل پیام امام جمعه تبرزی به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
مطالعه درباره استان ایلام؛ سرزمینی محصور در میان دره‌ها و کوه‌ ها با تاریخ و تمدنی غنی مملو از ناگفته‌ های بسیار از تاریخ هزاران ساله ، ما را با مردمانِ دلیر کرد و لر و عرب ایران سربلند آشنا می‌کند.
مردمانی که تاریخ گواه میهن دوستی، فداکاری و ایثار و بلند همتی و ژرف اندیشی آنان است.
مردان مرد و زنان عفیف خطه قهرمان ایلام فرزندانی را تربیت و تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است که هنوز بوی پیراهن خونین شان از کتاب قطور حماسه ها بر مشام می رسد و نام پرآوازه شان آبرو و عزت این سرزمین سرافراز است.
فرزندی از همین تبار که ۱۵ سال بیشتر ندارد با لبیک به امر مولا و مقتدای خود و رهبر معظم انقلاب، جهاد در جبهه فرهنگی را رسالتی برای رسیدن به قله آرمان های نسل دفاع از میهن و ناموس می‌داند و در این مسیر حرکت میکند.
نوجوان عزیز ایلامی که داستانی شنیدنی از اراده های خستگی ناپذیرش در مسیر تعالی فرهنگ منطقه موسیان شهرستان دهلران استان ایلام دارد و آتش به اختیار و با تاسی از نام مبارک آقا صاحب الزمان موسسه ای بنام حضرت مهدی(عج) بنا کرده تا فعل خواستن را در توانستن ها معنا کند.
با تبریک به خانواده محترم این فرزند عزیزمان آقا مهرشاد سهیلی و با تبریک به استان دلاور ایلام، سربلندی تمامی نوجوانان و جوانان دغدغه مند در حوزه فرهنگ خصوصا این نوجوان پر تلاش را در سایه توجهات حضرت بقیه الله العظم امام زمان (عج) و در پرتو رهمنودهای حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای عزیز از درگاه خداوند منان مسئلت دارم.
گفتنی است، «مهرشاد سهیلی» به عنوان نوجوان‌ترین فرمانده جهادی کشور و استان ایلام شناخته می شود که توانسته اقدامات ماندگار و ارزشمندی در حوزه جهادی و مذهبی از خود به یادگار گذارد.