ارایه تمامی خدمات برق تبریز در اپلیکیشن «برق من»
ارایه تمامی خدمات برق تبریز در اپلیکیشن «برق من»
آرمان تبریز-مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق تبریز از راه‌اندازی اپلیکیشن غیرحضوری برق با ارائه‌ی ۴۰ نوع خدمت به نام «برق من» خبر داد.
آرمان تبریز-مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از راه‌اندازی اپلیکیشن غیرحضوری برق با ارائه‌ی ۴۰ نوع خدمت به نام «برق من» خبر داد.

به گزارش خبرنگارما در تبریز، عادل کاظمی با بیان مطلب بالا گفت: در راستای طرح تحول دیجیتال در صنعت برق و همچنین رفاه و آسایش مردم، ارائه‌ی خدمات غیرحضوری به مشتریان در دستور کار توانیر و شرکت توزیع نیروی برق تبریز قرار گرفته است.

کاظمی ادامه داد: با ثبت نام در این سامانه، مشترکان می‌توانند تمامی خدمات عمومی مورد نیاز را بدون مراجعه حضوری و تنها از طریق گوشی تلفن همراه خود در هر زمانی و از هر نقطه‌ای دریافت کنند.

وی با بیان اینکه در جهت تحقق دولت الکترونیک، کلیه‌ی خدمات شرکت توزیع نیروی برق تبریز به شهروندان غیرحضوری شده و هیچگونه خدمتی به صورت حضوری در ستاد و امور‌های تابعه‌ی برق پذیرفته نخواهد شد، یادآور شد: شهروندان می‌توانند با دریافت اپلیکیشن «برق من» از نرم‌افزار کافه بازار، سایت برق امید به آدرس bargh-omid.ir و پورتال شرکت به آدرس www.toztab.ir خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

وی با اشاره به ویژگی‌های این نرم‌افزار گفت: اپلیکیشن «برق من» از امکاناتی همچون «نمایش اطلاعات و وضعیت آخرین قبض»، «امکان پرداخت آنی قبض»، «نمایش سوابق پرداخت»، «نمایش سوابق مصرف»، «ثبت قرائت توسط مشترک (خوداظهاری)»، «نمایش ماشین حساب تعرفه برای مدیریت مصرف»، «امکان ثبت درخواست انشعاب جدید و امکان پیگیری و پرداخت هزینه انشعاب»، «امکان ثبت درخواست تفکیک و ادغام»، «امکان ثبت درخواست تغییر نام و مکان»، «امکان ثبت درخواست جمع‌آوری و وصل انشعاب» و «امکان ثبت درخواست آزمایش کنتور» برخوردار است و مشترکان پس از نصب این نرم‌افزار می‌توانند از خدمات غیرحضوری بهره‌مند شوند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز تاکید کرد: این اپلیکیشن با اهداف بهره‌مندی از فناوری‌های نو، ارتقاء سطح خدمات و رفاه مشترکین، صرفه‌جویی اقتصادی، ارتباط دوسویه با مشترکین، نظارت موثر، مدیریت کارآمد راه‌اندازی شده و در حال خدمات‌رسانی به مردم شریف است.

وی اجرای طرح خدمات سبز را گامی بزرگ در راستای دستیابی به این اهداف دانست و گفت: اپلیکیشن خدمات غیرحضوری برق ایران، راحت‌ترین و قابل دسترس‌ترین روش برای مشترکین جهت مشاهده و پرداخت قبوض است و مشترکان می‌توانند اصل قبض برق و جزئیات برق مصرفی خود را توسط این برنامه مشاهده کنند.