عیادت مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی از جانباز «اصغر فرمندیان»
عیادت مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی از جانباز «اصغر فرمندیان»
آرمان تبریز-مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی در عیادت از جانباز معزز 70 درصد «اصغر فرمندیان» تصریح کرد: جانبازان پرچمداران و اسطوره‌های صبر و استقامت هستند.

آرمان تبریز-مدیرکل بنیاد آذربایجان‌شرقی در عیادت از جانباز معزز ۷۰ درصد «اصغر فرمندیان» تصریح کرد: جانبازان پرچمداران و اسطوره‌های صبر و استقامت هستند.
به گزارش خبرنگارما در تبریز؛عباس پورحسن مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌شرقی با حضور در بیمارستان ولیعصر تبریز از جانباز معزز ۷۰ درصد «اصغر فرمندیان» عیادت کرد.
پورحسن با بیان اینکه ارائه خدمات درمانی به خانواده‌های شهدا و ایثارگران، اولویت کاری بنیاد است و در این راستا هر خدمتی که در توان داشته باشیم کوتاهی نخواهیم کرد افزود: خدمت به خانواده‌های شاهد و ایثارگر را بزرگ‌ترین افتخار می‌دانیم.
مدیرکل بنیاد استان تصریح کرد: شما جانبازان پرچمداران و اسطوره‌های صبر و استقامت هستید و کسب فیض از محضر شما بزرگواران توفیق الهی است.
گفتنی است، مدیرکل بنیاد استان در این عیادت ضمن قدردانی از مجاهدت‌ها و صبوری این جانباز سرافراز، در جریان وضع درمان وی قرار گرفت و دستور‌های لازم را برای برطرف کردن مشکلات آنان صادر کرد.