انعقاد تفاهم نامه پیشبرد پروژه های جهش تولید در آذربایجان شرقی
انعقاد تفاهم نامه پیشبرد پروژه های جهش تولید در آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از انعقاد تفاهم نامه ای بین استانداری و سازمان برنامه و بردجه کشور برای اجرا، تکمیل و به بهره برداری رساندن 41 پروژه جهش تولید استان خبر داد.

آرمان تبریز-رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از انعقاد تفاهم نامه ای بین استانداری و سازمان برنامه و بردجه کشور برای اجرا، تکمیل و به بهره برداری رساندن ۴۱ پروژه جهش تولید استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ما از تبریز، داود بهبودی در حاشیه هفتمین جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان در سال جاری در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در جلسه گزارش عملکرد دو هسته کلیدی فضای کسب و کار و جذب و مدیریت منابع مالی ارائه و اعلام شد رتبه فضای کسب و کار استان طی ماه های گذشته ارتقاء یافته و به جایگاه چهارم بین استان ها رسیده است.
وی تصریح کرد: در جلسه امروز مقرر شد فرایند جذب سرمایه گذاری کوتاه تر و اعطای مجوزهای سرمایه گذاری تسریع شود.
رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی آذربایجان شرقی از انعقاد تفاهم نامه ای بین استانداری و سازمان برنامه و بردجه کشور برای اجرا، تکمیل و به بهره برداری رساندن ۴۱ پروژه جهش تولید استان خبر داد و افزود: بیش از یک هزار میلیار تومان تسهیلات و ۷۰ میلیارد تومان یارانه سود به این پروژه ها تعلق خواهد گرفت.
بهبودی همچنین به مصوبات کارگروه زیربنایی در خصوص ۲۰ آیتم مربوط به تغییر کاربری ها برای ایجاد اشتغال و فعالیت های اقتصادی در بخش کشاورزی و زیربنایی اشاره کرد.