ترامپ: اگر به بایدن ببازم از آمریکا می روم
ترامپ: اگر به بایدن ببازم از آمریکا می روم
آرمان تبریز-ترامپ: بایدن بدترین نامزد تاریخ آمریکاست؛ اگر به او ببازم در این صورت حس خوبی نخواهم داشت شاید مجبور شوم کشور را ترک کنم. نمی‌دانم."

آرمان تبریز-ترامپ: بایدن بدترین نامزد تاریخ آمریکاست؛ اگر به او ببازم در این صورت حس خوبی نخواهم داشت شاید مجبور شوم کشور را ترک کنم. نمی‌دانم.”

دونالد ترامپ در اظهاراتی در جمع حامیانش در ایالت جورجیا آمریکا گفت اگر بایدن در انتخابات آتی پیروز شود، شاید آمریکا را ترک کند.

به گزارش آرمان تبریز؛به نقل از پایگاه خبری“بیزنس اینسایدر”، ترامپ روز جمعه (دیروز) در جریان یک سخنرانی انتخاباتی در ایالت جورجیا، بایدن را “بدترین نامزد تاریخ انتخابات آمریکا” نامید و گفت: رقابت با بدترین نامزد فشار زیادی به او وارد می‌کند.

رییس جمهوری آمریکا که وضعیت خوبی در نظرسنجی‌های انتخاباتی ندارد و حدود ۱۰ درصد از رقیب اصلی خود عقب است، هر چند با شوخی و کنایه، گفت:” حالا تصور کنید در برابر چنین فردی (بدترین نامزد انتخابات آمریکا)  ببازم آن وقت چه باید بکنم؟ باید بگویم به بدترین نامزد تاریخ انتخابات ریاست جمهوری باختم. در این صورت حس خوبی نخواهم داشت شاید مجبور شوم کشور را ترک کنم. نمی‌دانم.”

اظهارات دیروز ترامپ صریح‌ترین اشاره او به امکان باخت در انتخابات ریاست جمهوری آتی آمریکاست.

همزمان “روپرت مرداک” مالک شبکه تلویزیونی”فاکس نیوز” آمریکا که شبکه مورد علاقه ترامپ محسوب می‌شود نیز در اظهاراتی پیش‌بینی کرده بایدن به طور قاطع برنده انتخابات آمریکا باشد.

به گزارش وب سایت “دیلی بیست”، مرداک اخیرا در جمع گروهی از شرکای تجاری خود با پیش‌بینی احتمال شکست فضاحت‌بار ترامپ در انتخابات آتی گفته است؛ مردم آمریکا پس از تجربه آشوبی ۴ ساله در نتیجه سوء مدیریت ترامپ به ویژه در زمینه کرونا، آماده  می‌شوند تا در انتخابات ماه نوامبر جو بایدن را به کاخ سفید بفرستند و ممکن است شکست ترامپ از بایدن قاطعانه و کم‌سابقه باشد.

بر اساس این گزارش، سه تن از افرادی که مرداک در این باره با آن‌ها گفتگو کرده است گفته‌اند او با ابراز یاس و انزجار از نحوه برخورد ترامپ با شیوع کرونا، گفته بدترین دشمن ترامپ خود  اوست و اینکه او به توصیه‌ها درباره چگونگی کنترل بهتر این همه‌گیری گوش نمی‌کند و با این اقدامات یک بحران بی‌پایان برای دولت خود درست کرده است.