اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان دوره های تخصص بالینی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
اطلاعیه ثبت نام الکترونیکی پذیرفته شدگان دوره های تخصص بالینی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
آرمان تبریز-ضمن عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان دوره های تخصصی بالینی سالتحصیلی 1399 دانشگاه علوم پزشکی تبریزخواهشمند است در راستای تسهیل و تسریع فرایند ثبت نام در دانشگاه، برای انجام ثبت نام الکترونیکی و تکمیل اطلاعات اولیه شناسنامه ای و تحصیلی خود به سایت سمای دانشگاه به آدرس: http://sama.tbzmed.ac.ir/samaweb/Login.aspx مراجعه و اطلاعات خود را وارد نموده و فرم های ثبت نامی را دریافت و پس از تکمیل اقدامات لازم را طبق اطلاعیه زیر انجام دهید.
آرمان تبریز-ضمن عرض تبریک خدمت پذیرفته شدگان دوره های تخصصی بالینی سالتحصیلی ۱۳۹۹ دانشگاه علوم پزشکی تبریزخواهشمند است در راستای تسهیل و تسریع فرایند ثبت نام در دانشگاه، برای انجام ثبت نام الکترونیکی و تکمیل اطلاعات اولیه شناسنامه ای و تحصیلی خود به سایت سمای دانشگاه به آدرس: http://sama.tbzmed.ac.ir/samaweb/Login.aspx مراجعه و اطلاعات خود را وارد نموده و فرم های ثبت نامی را دریافت و پس از تکمیل اقدامات لازم را طبق اطلاعیه زیر انجام دهید.
توجه  برای ورود به سیستم حتما نوع کاربر = دانشجویان جدید الورود  – کد کاربری = شماه ملی  و رمز عبور پنج رقم آخر شماره ملی  خود را وارد نمائید.
برای شروع ثبت نام می توانید اینجا کلیک نمائید
اطلاعیه ثبت نام پذیرفته شدگان چهل و هفتمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی دانشگاه علوم پزشکی تبریز
ضمن عرض تبریک، به منظور رفاه حال شما و رعایت پروتکلهای بهداشتی به اطلاع کلیه پذیرفته شدگان گرامی می ساند ثبت نام اولیه پذیرفته شدگان از طریق سایت معاونت آموزشی دانشگاه بصورت مجازی و غیر حضوری انجام خواهد گرفت.
مراحل ثبت نام:
  1. مراجعه به سایت معاونت آموزشی به آدرس:  http://sama.tbzmed.ac.ir/samaweb/Login.aspx و انجام ثبت نام الکترونیکی و اسکن و ارسال مدارک ثبت نامی مورد نیاز از طریق سامانه مربوطه
  2. مراجعه به امور حقوقی دانشگاه علوم پزشکی تبریز(پس از تائید ثبت نام توسط آموزش دانشکده) و انجام امور مربوط به  سپردن تعهد محضری در یکی از دفاتر ثبت اسناد رسمی(براساس سهمیه قبولی)
  3. مراجعه به معاونت تخصصی و فوق تخصصی دانشکده پزشکی پس از انجام ثبت نام الکترونیکی و دریافت و ارسال فرم های لازم ( با در دست داشتن اصل مدارک ثبت نامی و اصل برگ تعهدمحضری) و تحویل اصل مدارک و دریافت برنامه کارگاه آموزشی که در تاریخ ۲۹ و۳۰ مهر ماه سالجاری برگزار خواهد شد.
  4. خواهشمند است حداکثر تا مورخ ۲۸/۰۷/۱۳۹۹ مراحل ثبت نام خود را تکمیل و اصل مدارک را به معاونت آموزشی تخصصی و فوق تخصصی تحویل نمائید. وو برنامه حضور در کارگاه آموزشی را تحویل بگیرید.
مدارک مورد نیاز جهت ثبت نام :
۱- دوقطعه عکس ۴×۳
۲- اصل و کپی شناسنامه (۱ سری از تمام صفحات)
۳- اصل و کپی کارت ملی
۴- اصل و کپی دانشنامه دوره دکترای عمومی یا مدرکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل باشد. لازم به ذکر است دانشجویان ترم آخر نیز می بایست مدارکی که نشان دهنده فراغت از تحصیل تا تاریخ ۳۰/۷/۱۳۹۹ باشد ارائه نمایند .
۵- اصل و کپی مدرک نشان دهنده وضعیت نظام وظیفه آقایان
۶-گواهی تودیع سند تعهد محضری از دانشگاه محل تعهد(برای پذیرفته شدگان سهمیه مناطق محروم)
۷- کپی حکم کار گزینی ( درصورت شاغل بودن )
۸- اصل گواهی انجام طرح نیروی انسانی
۹- اصل و کپی پروانه دائم یا موقت
۱۰ – تسویه حساب صندوقهای رفاه
۱۱- اصل و کپی کارت نظام پزشکی
۱۲- موافقت نامه بدون قید و شرط برای ادامه تحصیل از بالاترین مقام مسئول اداری برای مستخدمین دانشگاهها و موسسات دولتی
۱۳- اصل مدارک لازم جهت استفاده از سهمیه مربوطه(پذیرش بومی(مازاد مناطق محروم)-رزمندگان-استعدادهای درخشان-نیروی های مسلح)
۱۴-اصل و تصویر سند ازدواج(متاهلین)
۱۵-تکمیل فرمهای ثبت نامی (لطفا با دقت و خوانا تکمیل شود )
۱۶-اصل سند تعهد محضری(براساس سهمیه قبولی و از طریق امور حقوقی دانشگاه)
۱۷- مراجعه به سایت http://lb.tbzmed.ac.ir/default  توجه: ورود اطلاعات در این بخش بعد از انجام ثبت نام الکترونیکی نیز قابل انجام است. لذا در فرضت مناسب نیز می توانید اطلاعات خود را در این بخش وارد نمائید.
مدارک لازم جهت تنظیم سند تعهد محضری
  1. اصل شناسنامه ، کارت ملی دستیار
  2. کارت پایان خدمت (آقایان)
  3. اصل شناسنامه و کارت ملی ضامن
  4. حکم کارگزینی ضامن کارمند (رسمی، پیمانی و ثابت)