درخشش فرزندان مددجوی آذربایجان شرقی در کنکور سراسری سال
درخشش فرزندان مددجوی آذربایجان شرقی در کنکور سراسری سال
آرمان تبریز-مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از کسب 11 رتبه زیر 2000 در کنکور سراسری و رتبه 4 آزمون دکتری توسط فرزندان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

آرمان تبریز-مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی از کسب ۱۱ رتبه زیر ۲۰۰۰ در کنکور سراسری و رتبه ۴ آزمون دکتری توسط فرزندان تحت حمایت این نهاد خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار ما از آذربایجانشرقی؛  محمد کلامی با اشاره به درخشش دانش آموزان تحت حمایت کمیته امداد آذربایجان شرقی در کنکور سراسری افزود: ۱۱ نفر از فرزندان مددجو در استان توانستند رتبه زیر ۲۰۰۰  کنکور سراسری سال ۹۹ را کسب کنند که از بین آنها ۴ رتبه ۳ رقمی نیز به چشم می خورد.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی ادامه داد: یکی دیگر از فرزندان مددجوی استان نیز موفق به کسب رتبه ۴ کشوری در کنکور دکتری شده است.

وی به موفقیت های فرزندان مددجو در کنکور سال های قبل نیز اشاره داشته و خاطر نشان کرد: ۴ نفر از دانش آموزان تحت حمایت استان در کنکور سراسری سال ۹۸ موفق به کسب رتبه های زیر ۲۰۰۰ شده بودند.

کلامی ضمن تاکید بر برنامه ویژه کمیته امداد برای تحصیل فرزندان مددجو، بیان داشت: ارتقای شاخص های فرهنگی و آموزشی بهترین شیوه برای مقابله با ارثی شدن فقر است.

مدیرکل کمیته امداد آذربایجان شرقی گفت: هم اکنون ۱۳۱۰۰ دانش آموز و ۹۱۱ دانشجو در سطح استان از خدمات آموزشی و فرهنگی کمیته امداد بهره مند می شوند.