اجرای مرحله جدید پویش ملی “مشق احسان”در مناطق کم‌برخوردار استان آذربایجان شرقی
اجرای مرحله جدید پویش ملی “مشق احسان”در مناطق کم‌برخوردار استان آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-با اجرای مرحله جدید پویش ملی "مشق احسان" 15هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی برای توزیع در مناطق کم‌برخوردار استان آذربایجان شرقی ارسال شد.

آرمان تبریز-با اجرای مرحله جدید پویش ملی “مشق احسان” ۱۵هزار بسته نوشت‌افزار ایرانی برای توزیع در مناطق کم‌برخوردار استان آذربایجان شرقی ارسال شد.
به گزارش آرمان تبریز؛سرپرست دفتر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان آذربایجان شرقی گفت: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری و برای خدمت رسانی به مناطق محروم و کم برخوردار روستایی پویشی را همزمان با آݝاز سال تحصیلی جدید بنام “مشق احسان” آغاز کرده بود که در ادامه این عمل خیربا همکاری گروه های جهادی و موسسات خیریه در استان آذربایجان شرقی به ارسال ۱۵ هزار بسته ادامه یافت.

مصباح ربانی با اشاره به اینکه هدف اجرای این پویش محرومیت زدایی و کمک به تحصیل دانش آموزان است ،افزود: این بسته ها هر کدام به ارزش ۱۵۰هزار تومان شامل کیف وبسته های نوشت افزار ازجمله دفتر، مداد، خودکار و جعبه مدادرنگی می باشد که بین سه گروه تحصیلی دانش آموزان ابتدایی، متوسطه اول و دوم این مناطق اهدا می شود.

سرپرست ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) استان آذربایجان شرقی تاکید کرد : گروه های جهادی پیشتر اقدام به شناسایی دانش آموزان بی بضاعت کرده بود و این بسته ها با حفظ کرامت افراد به آنها تحویل می شود. گزارش از علی حیدری