آرمان تبریز- مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق از پلاک گذاری تراکتور و وسایط نقلیه کشاورزی در اسفند ماه سال 97 در این شهرستان خبر داد.

آرمان تبریز- مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق از پلاک گذاری تراکتور و وسایط نقلیه کشاورزی در اسفند ماه سال ۹۷ در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز،مهندس ناصر نوروزی در گفتگو با خبرنگاران ضمن بیان این مطلب افزود: هدف از پلاک گذاری وسایط نقلیه کشاورزی، شناسنامه دار کردن کلیه خودروهای فعال کشاورزی با اهداف انتظامی، امنیتی و تولیدی بخش کشاورزی و ساماندهی نقل و انتقالات ماشینهای کشاورزی، کنترل تردد ماشین آلات کشاورزی در جاده ها، بیمه نمودن وسائل نقلیه کشاورزی و سهولت در تحویل سوخت به ماشین آلات کشاورزی می باشد.

وی گفت: طرح پلاک گذاری وسایط نقلیه کشاورزی آن دسته از ماشین آلات کشاورزی را شامل می شود که فاقد پلاک می باشند.

مهندس نوروزی گفت: تاکنون ۷۰۰ مورد پرونده متقاضی پلاک گذاری در شهرستان چاراویماق تشکیل گردیده که ۴۵۰ مورد تراکتور مورد بازدید ماموران راهنمائی و رانندگی قرار گرفته است.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان چاراویماق در پایان از صاحبان وسایط نقلیه کشاورزی فاقد پلاک درخواست کرد: جهت بهره مندی از مزایای پلاک گذاری و شناسنامه دار کردن ماشین آلات کشاورزی خود در اسرع وقت به مدیریت جهادکشاورزی شهرستان و مراکز جهادکشاورزی شادیان مراجعه نمایند.