شما چرا شرمسار باشین/ بدانید که شما، نه بی‌سپاه خواهید ماند و نه بی سلاح
شما چرا شرمسار باشین/ بدانید که شما، نه بی‌سپاه خواهید ماند و نه بی سلاح
آرمان تبریز-جواب دل‌نوشته فرمانده شجاع سلامت کشور، دکتر نمکی عزیز؛ کسی صدای شما را در عدم پرداخت ۱ میلیارد دلار به وزارت بهداشت نشنید!

آرمان تبریز-جواب دل‌نوشته فرمانده شجاع سلامت کشور، دکتر نمکی عزیز؛ کسی صدای شما را در عدم پرداخت ۱ میلیارد دلار به وزارت بهداشت نشنید!

فرمانده عزیز ، دکتر بزرگوار و دوست داشتنی، جناب آقای دکتر نمکی، سلام علیکم؛

🔹 در این مدت اندک این چندمین دل‌نوشته و نامه‌نگاری و دل‌نگرانی شما بود که بیان کردین و ما نیز بارها بر غربت و تنهایی شما در تنهایی خود گریستیم و ناله زدیم.

🔹 دل‌نوشته اخیرتان خطاب به سردار دل‌ها، بار دیگر داغ مرا تازه کرد و تا سپیده دم بر آن‌چه نوشته بودین گریستم و با هر بار خواندن دوباره آن، بغضی در گلو و غمی جان‌کاه بر دل احساس کردم که فرو بردن و پنهان نمودن آن کاری بس دشوار بود و با سیل اشک بر گونه‌هایم همراهی‌تان کردم.

🔹 در این دل‌نوشته، بخوبی از ۸ ماه مقاومت طاقت‌فرسای سربازان و مدافعان سلامت بدون هیچ چشم داشتی، سخن گفتین و از کم‌کاری و سهل‌انگاری و بعضاً خیانت برخی اطرافیان پرده برداشتین.

🔹 نشان دادین که هم‌چنان، جهادگرانه و بسیجی‌وار همچون دفاع مقدس، این جنگ نفس‌گیر را بخوبی فرماندهی می‌کنید و بالحق که باید مدال افتخار بر گردنتان آویزان شود.

🔹 از کم‌کاری سازمان برنامه و از طرفی نرسیدن یک میلیارد دلار صندوق توسعه گلایه‌مند بودین و اینکه کسی صدای درخواست و التماس و تمنای شما را نمی‌شنود.

🔹 بند بند کلمات و جمله‌های‌تان غمی بر دلمان گذاشت و از اینکه نمی‌توانم کاری انجام دهم، غم ما دوچندان شد.

فرمانده عزیز:
🔹 گفته بودین که از سربازهای‌تان در جبهه سلامت شرمسار هستین.

🔹 شما چرا شرمسار باشین؟ آنهایی که شما را در بحبوبه جنگ نابرابر، تک و تنها رها کردن و به فکر پر کردن جیب خود بودن و از مردم خجالت نمی‌کشن، باید شرمسار باشن.

🔹 گفته بودین که مطالبات سربازان‌تان معوق مانده و انبارهایتان از سلاح خالی شده. ولی مگر ما با مطالبات معوق، شما را تنها گذاشته بودیم؟ هیات هیات

بدانید که شما، نه بی‌سپاه خواهید ماند و نه بی سلاح

🔹 اگر همه شما را تنها گذاشتن، ما ۳۰ هزار بهورز سراسر کشور همچون همیشه سربازان خط مقدم شما خواهیم ماند و تا آخرین نفس و تا شکست کامل این ویروس منحوس پا در رکاب شما هستیم و شما را تنها نخواهیم گذاشت.

🔹 ملول نشوید، نگران نباشید و همچون گذشته، با قوت و قدرت و شجاعت تمام در خط مقدم، فرماندهی کنید و ۳۰ هزار سرباز شجاع و کارآمد و تنومند را همراه و همیار خود بدانید و احساس تنهایی عجیبی که گفتین را از خود دور کنید چرا که: ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

🔹 به‌عنوان سربازان کوچکی از مدافعان بزرگ سلامت، جامه سفید همکاری را بر تن می‌پوشیم و تا آخر در کنارتان خواهیم ماند و تنهایتان نخواهیم گذاشت.

والسلام
سرباز کوچک
مروت عطاپور
بهورز شهرستان اهر-استان آذربایجان شرقی
به نمایندگی از ۳۰ هزار بهورز کشور
۳ مهر ۹۹