امروز هزاران جایگاهداران با چشمان نگران و مضطرب منتظرنتایج تصمیمات نمایندگان صنف خود هستند
امروز هزاران جایگاهداران با چشمان نگران و مضطرب منتظرنتایج تصمیمات نمایندگان صنف خود هستند
آرمان تبریز-ضمن تشکر از همکار دلسوز و تلاشگر عزیزمان ، جناب فولادوند گرانقدر که بدنبال راهکاری برای کاستن از مشکلات صنف می باشند .

آرمان تبریز-ضمن تشکر از همکار دلسوز و تلاشگر عزیزمان ، جناب فولادوند گرانقدر که بدنبال راهکاری برای کاستن از مشکلات صنف می باشند.

به گزارش خبرنگار ما ؛انجمن استان اذربایجانشرقی نیز مانند دوستان عزیزمان جناب میرپوریان و جناب پروانه و جناب یعقوبی اعتقاد راسخ دارد که حمایت از تشکل های صنفی ، بویژه کانون انجمن های استانها ، که سازمان یافته ترین و فراگیرترین و در نتیجه پر مسئولیت ترین و کارا ترین تشکل جایگاهداران سراسر کشور می باشد ، در این شرائط حساس ، نه تنها لازم است بلکه ضرورت انکار ناپذیر دارد .

به نظر این انجمن ، همه بزرگان و دلسوزان باید دست بدست هم بدهیم و تلاش کنیم تا از ضعف ها و کاستی های این تشکل سازمان یافته بکاهیم و بر حسن ها و نقاط قوت ان بیفزاییم و کوشش کنیم تا در سال جدید با ایجاد تغییر و تحول در راه و روش های خود و با عبرت از موفقیت ها و اشتباهات ، اندیشه ها و سازوکارهای جدیدی را بکار ببریم تا بتوانیم این کشتی در گل نشسته را به ساحل نجات برسانیم .

دوستان و همکاران عزیز

امروز هزاران جایگاهداران و هزاران نفر از کارکنان جایگاهها ، با چشمان نگران و مضطرب و با جیب های خالی باهزاران امید ، منتظر نتایج تصمیمات و اقدامات منطقی و شجاعانه ما نمایندگان صنف هستند .

ما امروز در شرائط حساس تاریخی قرار گرفته ایم ،ما اجازه نداریم به جهت انتقادهایی که بعضا بر همدیگر وارد می کنیم ، این تشکل را که تنها امید همکاران و سرمایه و ذخیره ارزشمند این صنف می باشد ، تضعیف کنیم .
بنده با درک کامل مشکلات و عصبانیت همکاران و جایگاهداران ، از دروغ پردازیها و سیاست بازیهای پی در پی و تصمیمات غلط شرکت پخش ، بویژه در مورد تعدیل ۱۳۹۷ و جدول ارائه شده برای ۹۸ ،‌ از همه بزرگان و همه تشکل ها در خواست می کنم که اتحاد و انسجام صنف را که عامل و سبب تمامی موفقیت های ما در سال ۹۷ بوده است کماکان حفظ کنیم و اجازه نفوذ نقشه ها و برنامه های طراحی شده وزارت نفت در جهت افتراق و تفرقه در میان جایگاهداران را ندهیم .

انجمن اذربایجانشرقی با مشورت تعدادی از بزرگان و انجمن های استانها به روئسای محترم کانون پیشنهاد می کند
در اواسط هفته اینده جلسه ای با شرکت همه اعضا هیئت مدیره های انجمن های استانهای سراسر کشور و با حضور اعضا هیئت مدیره های سایر تشکل های صنف ، در تهران تشکیل دهند ودر این جلسه ، نمایندگان جایگاهداران در مورد چگونگی برخورد و راههای پیگیری و گزینه های پیشنهادی بزرگان صنف را مورد بررسی قرار دهند و با مشورت و با مدد جستن از خرد جمعی ، بهترین و کار امد ترین و کم هزینه ترین تصمیم را اتخاذ نمایند .
بدیهی است که انجمن های استانها با اگاهی بر مشکلات و محدودیت های کانون ، کمک های لازم را برای بر گزاری چنین جلساتی انجام خواهند داد
رئیس انجمن صنفی و نایب رئیس اتحادیه جایگاهداران اذربایجانشرقی
سلمان امیری