شروع بکار نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دام و طیور با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی
شروع بکار نمایشگاه بین المللی کشاورزی و دام و طیور با حضور رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی
آرمان تبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از حضور 70 شرکت و تولیدکننده ادوات و ملزومات کشاورزی در بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، نهاده ها و تجهیزات آبیاری همزمان با هجدهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور ، داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته در تبریز خبر داد.

آرمان تبریز-رئیس سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی از حضور ۷۰ شرکت و تولیدکننده ادوات و ملزومات کشاورزی در بیست و یکمین نمایشگاه تخصصی ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، نهاده ها و تجهیزات آبیاری همزمان با هجدهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور ، داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته در تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهندس اکبر فتحی در مراسم افتتاحیه  این دو نمایشگاه که در محل نمایشگاه دائمی بین المللی تبریز برگزار گردید، ضمن بیان این مطلب گفت: در این نمایشگاه حدود ۷۰ شرکت و تولیدکننده از سراسر کشور در زمینه آبیاری تحت فشار و اتصالات، خوراک دام و تجهیزات دام و طیور حضور دارند و خوشبختانه با توجه به شرایط کرونایی استقبال خوبی توسط تولیدکنندگان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از هیجدهم تا بیست و دوم شهریور ماه ۹۹ همه روزه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ دایر خواهد بود افزود: این نمایشگاه برای بازدیدکنندگان در صنف های مختلف و مرتبط مخصوصا خوراک دام و آبیاری تحت فشار می تواند مفید و مشکل گشا باشد چرا که تولیدکنندگان خود به صورت ابتکاری و با توجه به دانش نوینی که از آن برخوردارند، دستاوردهای خوبی جهت ارائه به بازدیدکنندگان به نمایش خواهند گذاشت.

مهندس فتحی در ارتباط با رعایت پروتکل های بهداشتی و جلوگیری از بیماری کرونا گفت: ستاد اجرایی نمایشگاه با اجرا و نظارت دقیق بر فاصله گذاری، استفاده از ماسک، مواد ضدعفونی کننده و پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل ها پیش رفته و مشکلی بازدیدکنندگان را تهدید نمی کند.

گفتنی است این نمایشگاه با حضور مهندس فتحی رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی ، دکتر بهداد مدیر کل دامپزشکی استان ، مهندس نژاد رضا مدیر سازمان تعاون روستایی استان، مهندس شفیعی رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و جمعی از معاونین و مدیران سازمان جهاد کشاورزی و ادارت تابعه در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی تبریز گشایش یافت .

گفتنی است در این نمایشگاه ۷۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استانهای تهران ، آذربایجان شرقی ، مازندران ، البرز ، خراسان رضوی ، اصفهان ، یزد ،اردبیل ،لرستان ، قزوین و گلستان آخرین دستاوردها و فناوریهای نوین خود را در زمینه ادوات و ماشین آلات کشاورزی ، ماشین آلات دام و طیور ، لوازم و تجهیزات آبیاری ، نهاده ها ، تجهیزات مرغداری ، دامپروری و خوراک دام و طیورو آبزیان ، مکمل های خوراک دام و طیور ، مرغ مادر و جوجه یک روزه را در معرض دید بازدیدکنندگان گذاشته اند .