فعالیت ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا
فعالیت ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا
آرمان تبریز-همزمان با بازگشایی مدارس فعالیت ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا در حال انجام است.

آرمان تبریز-همزمان با بازگشایی مدارس فعالیت ناوگان اتوبوسرانی با تمام ظرفیت و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا در حال انجام است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛مهندس غنی زاده مدیر عامل این شرکت با اعلام این مطلب گفت: با توجه به شرایط ویژه کرونایی و آغاز زودهنگام بازگشایی مدارس و همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید شرکت واحد اتوبوسرانی با تشکیل کارگروه ستاد بازگشایی مدارس، با برنامه ریزیهای مورد نیاز و تعیین ماموریتهای حوزه های مختلف وبا توان حداکثری نسبت به ارائه خدمات به دانش آموزان،دانشجویان و مسافرین عزیز و با رعایت دستورالعمل های بهداشتی اقدام نموده است.
وی افزود: معاونت های فنی، اجرایی،خصوصی سازی و اداری و مالی اتوبوسرانی بطور مستمر با تشکیل جلسات تخصصی نسبت به رصد وضعیت خدمات رسانی و رعایت دستورالعمل های بهداشتی ستاد کرونا بمنظور صیانت از سلامتی شهروندان اقدام می نمایند.
مدیر عامل شرکت واحد افزود: رسیدگی به نظافت و ضدعفونی مستمر اتوبوسها، سایه بانها و رفع نواقص فنی و سایر اقدامات لازم برخی از مهمترین اقدامات اتوبوسرانی در این راستا میباشد.
غنی زاده با اشاره به افزایش تعداد اتوبوسهای فعال در خطوط، به ویژه سامانه اتوبوسهای تندرو گفت: با افزایش تعداد اتوبوس و کاهش زمان انتظار، ضمن رعایت فاصله اجتماعی شاهد پویایی و ارتقاء خدمات در این مسیر هستیم.
مدیر عامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، طرح کنترل و نظارت بر عملکرد ناوگان با استقرار گشتهای نظارت و بازرسی در راستای کاهش کاستیها و افزایش خدمات، بویژه در پایانه های اتوبوسرانی را از اقدمات موثر این شرکت دانست و افزود: با توجه به اینکه پایانه های اتوبوسرانی در محدوده مرکزی شهر مستقر می باشند کاهش ترافیک محدوده مرکزی یکی از وظایف اصلی گشتهای نظارتی و مسئولین مناطق بوده و برنامه ریزی جهت ارائه خدمات بهتر و بیشتربه نحو مطلوب انجام گردیده است.
وی گفت در کنار استقرار گشتهای نظارتی، مرکز کنترل هوشمند شرکت واحد با بهره مندی از بیش از ۴۰ دوربین در سطح شهر و سیستم کنترل هوشمند (AVL) توان نظارتی را بیش از بیش افزایش خواهد داد ضمن اینکه همکاری صمیمانه با پلیس راهور در راستای کمک به وضیعت ترافیکی و کاهش ترافیک پایانه ها و ایستگاهها با توجه با بازگشایی مدارس در حال انجام است.
مهندس غنی زاده در پایان بر لزوم همکاری شهروندان در خصوص استفاده از ماسک و رعایت فاصله اجتماعی در اتوبوسها و ایستگاهها و پرداخت کرایه سفر با کارت بلیت شخصی بمنظور جلوگیری از گسترش روزافرون شیوع ویروس کرونا تاکید کرد.