نمود عملکرد سازمان جهادکشاورزی استان از حیث کشاورزی در بین سایر استانها در رتبه بالا و بسیار مطلوب قرار دارد
نمود عملکرد سازمان جهادکشاورزی استان از حیث کشاورزی در بین سایر استانها در رتبه بالا و بسیار مطلوب قرار دارد
آرمان تبریز-معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: نمود عملکرد سازمان جهادکشاورزی استان از حیث کشاورزی در بین سایر استانها در رتبه بالا و بسیار مطلوب قرار دارد.

 

آرمان تبریز-معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: نمود عملکرد سازمان جهادکشاورزی استان از حیث کشاورزی در بین سایر استانها در رتبه بالا و بسیار مطلوب قرار دارد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛  مهندس سیدعلی مختاری در جلسه شورای هماهنگی سازمان که در مجتمع فرهنگی رفاهی شهید کسایی تبریز برگزار شد، ضمن تبریک و تهنیت هفته دولت، بزرگداشت یاد و خاطره شهدای دولت بویژه شهیدان رجائی و باهنر و تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) و بیان این مطلب افزود: عملکرد سازمان جهادکشاورزی استان توسط ۶ کمیته و گروه تحول اداری با تمام عزم در سالجاری بهتر و شایسته تر ارائه شده است و خوشبختانه توانسته ایم در تمامی بخش ها طبق اعلام سازمان مدیریت و بودجه رتبه بالایی را کسب نمائیم.

 وی در خصوص پدافند غیرعامل گفت: در پدافند غیرعامل به یاری و همراهی معاونت های تخصصی توانسته ایم طرحهای مورد نظر در حوزه حفظ نباتات، جداسازی اینترنت از اینترانت و ارتباط مستقیم با مدیران و مراکز جهادکشاورزی را طی هفته گذشته با حضور نماینده استانداری در سازمان جهادکشاورزی به تصویب برسانیم.

مهندس مختاری اضافه کرد: اگر بتوانیم این طرحها را در استانداری آذربایجان شرقی نیز مصوب نموده و به تهران انتقال و اعتبارات لازم را اخذ نمائیم تحول عظیمی در بخش کشاورزی استان رخ خواهد داد.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی، گفت: اخلاق مداری در سیستم معاونت توسعه مدیریت و منابع در بیس کاری قرار دارد، با رهنمودها و هدایتگریهای شایسته ریاست محترم سازمان توانسته ایم مشکلات و مسائل همکاران شاغل در مراکز خدمات دور افتاده را حل نموده و به مراکز خدمات نزدیک تر منتقل نمائیم تا خروجی کار این عزیزان بهتر و مفیدتر گردد.

وی به مدیران جهادکشاورزی شهرستانها توصیه کرد تا تمام سعی و کوشش خود را بکار گیرند تا نیروهای جدیدالاستخدام که از بین ناظرین کشاورزی انتخاب گردیده اند حتماً در مراکز خدماتی مشغول کار شوند.

مهندس مختاری ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت سازمان تعاون روستائی آذربایجان شرقی به لحاظ تشکیل تشکلهای کشاورزی در استان، ادامه داد: در کشت های یکپارچه ، سازمان تعاون روستائی استان گام به گام بخش اجرا پیش آمده و بخش اجرا را به نحو احسن همراهی نموده است این گام موجب شده تا عملکرد آبهای مرزی استان در کشور جزو عملکردهای مطلوب قلمداد شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهادکشاورزی استان با اشاره به لزوم آسیب شناسی در مدیریت امور اداری، تحول اداری و پشتیبانی گفت: اکثر همکاران در ساعات غیراداری کارهای کارشناسی دادگستری انجام می دهند، در بازدیدهای بعمل آمده از شهرستانها این نکته کاملاً مشهود و ملموس است لذا مدیران شهرستانها باید این موضوع را مدیریت کرده و مراقب باشند تا همکاران از انجام کارهای کارشناسی در ساعات اداری به جد پرهیز نمایند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به موضوع واگذاری امور تصدیگری به بخش های خصوصی به ویژه سازمان نظام مهندسی و مراکز خدمات غیردولتی، تاکید نمود: مدیران شهرستانها همکاری های خوبی با سازمان نظام مهندسی استان داشته اند، مواردی که لازم است تا این امورات به مراکز غیردولتی واگذار گردد در گروه تحول اداری ذکر شده است مدیران می توانند با کنکاش و آسیب شناسی اصولی، مسائل و مشکلات را به معاونت توسعه مدیریت انعکاس دهند.

مهندس مختاری در بخش پایانی سخنان خود گفت: معاونت توسعه مدیریت و منابع سازمان از حیث کمیته بهره وری به عنوان دبیر کمیته بهره وری استان انتخاب شده است جهادکشاورزی شهرستانها و ۱۶ دستگاه دیگر از ادارات کل گزارشات عملکرد خود در حوزه بهره وری را جمع آوری و به معاونت توسعه تحویل دهند تا معاونت متبوع گزارشات ارسالی را در جلسات آتی طرح و تصمیمات مقتضی را اتخاذ نماید.

 

روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان