برگزاری نمایشگاه تخصصی دام ، طیور و کشاورزی و صنایع وابسته در تبریز
برگزاری نمایشگاه تخصصی دام ، طیور و کشاورزی و صنایع وابسته در تبریز
آرمان تبریز- رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته همزمان با بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ادوات و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری در تبریز از 18 لغایت 21 شهریور سالجاری(ساعت 16 الی 22) در محل سالن پروین اعتصامی  نمایشگاه بین المللی تبریز خبر داد.

آرمان تبریز- رئیس سازمان جهادکشاورزی آذربایجان شرقی از برگزاری هجدهمین نمایشگاه بین المللی دام و طیور و صنایع وابسته همزمان با بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی ادوات و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری در تبریز از ۱۸ لغایت ۲۱ شهریور سالجاری(ساعت ۱۶ الی ۲۲) در محل سالن پروین اعتصامی  نمایشگاه بین المللی تبریز خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما از آذربایجانشرقی؛ مهندس اکبر فتحی در گفتگو با خبرنگاران  ضمن اظهار این مطلب افزود: تعداد ۷۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استانهای تهران، آذربایجان شرقی، مازندران ، البرز ، خراسان رضوی، اصفهان، یزد ، اردبیل،  قزوین  و گلستان در این دو نمایشگاه حضور یافته اند.

وی به محصولات عرضه شده در این نمایشگاه اشاره نموده و گفت: خوراک دام و طیور و آبزیان، ماشین آلات دام وطیور و آبزیان،  مکملهای خوراک دام و طیور ، ماشین آلات دام و طیور ، مرغ مادر وجوجه یکروزه ، ادوات و ماشین آلات کشاورزی، نهاده ها و تجهیزات آبیاری از جمله محصولاتی هستند که در این نمایشگاه عرضه شده است.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان هدف برگزاری این نمایشگاه را پر رنگ کردن حضور تولیدکنندگان این عرصه و تحقق شعار جهش تولید  دانست و گفت: ارایه آخرین تولیدات و محصولات واحدهای تولیدی، تبادل دانش و اطلاعات بین تولید کنندگان ، ایجاد ارتباط مستقیم و بدون واسطه بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان و آشنایی با سلایق و درخواستهای مصرف کنندگان، ایجاد فضای رقابتی و بالا بردن حق انتخاب مصرف کنندگان از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه می باشد.

گفتنی است براساس مجوز کارگروه توسعه صادرات غیرنفتی، نمایشگاه بین المللی تبریز اجازه برگزاری ۶۲ نمایشگاه را در سال ۹۹ دارد که به جز دو نمایشگاهی که به دلیل شرایط کرونایی لغو شد بقیه نمایشگاه ها با رعایت کامل پروتکلهای بهداشتی برگزار می شود.

شایان ذکر است طبق اعلام مدیریت نمایشگاه بین المللی تبریز و شرکت آرتا نمانگر اردبیل برگزار کننده ایت دو نمایشگاه، غرفه‌های این نمایشگاه ها با فاصله زیادی برپا خواهند شد و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و توزیع رایگان روزانه ماسک در حین برگزاری نمایشگاه، تمامی اماکن حتی محل قدم زدن مردم، نیمکت‌ها، غرفه‌ها، لباس و دست و پای افراد و تمامی اجناس هر غرفه دائم در حال ضدعفونی است، مردم از یک در وارد سالن شده و از در دیگری خارج می‌شوند و کف سالن نیز به صورت دائم و چرخشی با دستگاه‌ها ضدعفونی می‌شود.