وبینار کشوری اتندینگ پرستاری مبتنی بر مدل TPSN به میزبانی دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برگزار گردید
وبینار کشوری اتندینگ پرستاری مبتنی بر مدل TPSN به میزبانی دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برگزار گردید
آرمان تبریز-وبینار کشوری اتندینگ پرستاری مبتنی بر مدل TPSN روز چهارشنبه مورخه 12 شهريور 1399 با حضور دكتر مريم حضرتي، معاون پرستاري وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي و دكتر سادات سيدباقر مداح، مادر پرستاري نوين ايران به ميزباني دانشكده پرستاري و مامايي تبريز برگزار گرديد.

آرمان تبریز-وبینار کشوری اتندینگ پرستاری مبتنی بر مدل TPSN روز چهارشنبه مورخه ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ با حضور دکتر مریم حضرتی، معاون پرستاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر سادات سیدباقر مداح، مادر پرستاری نوین ایران به میزبانی دانشکده پرستاری و مامایی تبریز برگزار گردید.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز،در این وبینار که از ساعت ۹ صبح شروع شده و تا ساعت ۱۳:۴۵ ادامه داشت، دکتر وحید زمان زاده، دکتر لیلا ولیزاده، دکتر اکرم قهرمانیان و دکتر مژگان لطفی سخنرانی نمودند.
دکتر حضرتی، دکتر مداح، دکتر میرزابیگی، دکتر عابدی، دکتر طالقانی دکتر چراغی، دکتر حیدری، دکتر احمدی، دکتر ایرج پور و دکتر نصرآبادی نیز بعنوان مشارکت کنندگان در این وبینار حضور فعال داشته و نظرات خود را بیان داشتند.
در این وبینار که تعداد کثیری از صاحب نظران، روسا و معاونین آموزشی دانشکده ها و اصحاب رشته پرستاری حضور داشتند، طرح اتندینگ پرستاری بصورت مجمل تبیین شده و نتایج، بازخوردها و تجارب اجرای این طرح که بصورت پایلوت در این دانشکده اجرا میشد، ارائه گردید.
مشارکت کنندگان در این وبینار پس از بحث و تبادل نظر، به اتفاق طرح اتندینگ را حلقۀ گمشده آموزش پرستاری در عمل معرفی کرده و از مبتکرین این طرح تقدیر نموده و با بیان اینکه اجرای این طرح، پرستاری را به جایگاه اصلی خویش خواهد رساند، تشکیل دبیرخانه اتندینگ پرستاری در تبریز و اجرای هر چه سریعتر این طرح بصورت ملی را خواستار شدند. در ادامه تصاویری از برگزاری این وبینار را مشاهده می نمائید. (روابط عمومی دانشکده پرستاری و مامایی تبریز)