بدون توجه به آموزش و پروروش انتظار اصلاح و پیشرفت جامعه، انتظاری بیهوده است
بدون توجه به آموزش و پروروش انتظار اصلاح و پیشرفت جامعه، انتظاری بیهوده است
آرمان تبریز-استاندار آذربایجان شرقی از آمادگی استان برای آغاز سالتحصیلی جدید از 15 شهریورماه خبر داد و گفت: برای هر یک از وضعیت های سفید، زرد و قرمز، برنامه آموزشی جداگانه تدوین شده است.

آرمان تبریز-استاندار آذربایجان شرقی از آمادگی استان برای آغاز سالتحصیلی جدید از ۱۵ شهریورماه خبر داد و گفت: برای هر یک از وضعیت های سفید، زرد و قرمز، برنامه آموزشی جداگانه تدوین شده است.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر محمدرضا پورمحمدی در حاشیه سی و چهارمین اجلاس مدیران و روسای آموزش و پروش که با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی به صورت ارتباط تصویری برگزار شد گفت: آموزش و پروش از اهمیت بسزایی در جامعه برخوردار است و بدون توجه به این مهم، انتظار اصلاح و پیشرفت جامعه، انتظاری بیهوده است.

وی فلسفه آموزش و پرورش کشور را نشات گرفته از آموزه های ارزشمند اسلامی دانست و افزود: تعلیم و تربیت از اصول جدانشدنی ایدئولوژی نظام مقدس جمهوری اسلامی است که باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد.

وی ایجاد نارضایتی های عمومی در بدنه فرهنگیان را یکی از استراتژی های خطرناک دشمنان برشمرد و افزود: تهاجم به الگوهای اجتماعی و سست کردن بنیان خانواده از دیگر برنامه های شوم دشمنان است که تبعات ناگواری همچون شکاف و گسست نسلی را به دنبال دارد.

استاندار آذربایجان شرقی در بخش دیگری از سخنان خود از آمادگی استان برای آغاز سالتحصیلی جدید در سه وضعیت قرمز، زرد و سفید خبر داد و عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی های بعمل آمده، پروتکل‌های بهداشتی در تمامی مدارس باید رعایت شده و زیرساخت های ارتباطی لازم در مناطق با وضعیت قرمز، بدون کوچکترین مشکلی در خدمت آموزش و پرورش دانش آموزان عزیز باشد.

پورمحمدی همچنین از تلاش های تمامی فرهنگیان و کارکنان اداره کل اموزش و پرورش استان در دوران کرونا قدردانی کرد.