“اطلاعیه قطع گاز در شهرستان اهر”
“اطلاعیه قطع گاز در شهرستان اهر”
آرمان تبریز-طی صدور اطّلاعیه ای اعلام کرد: با توجّه به ضرورت انجام عملیات تعمیراتی در تاسیسات گازرسانی، جریان گاز طبیعی "روستاهای رشت آباد قدیم، اورنگ، آقاکندی، کنگل آباد، رشت آباد جدید، دوپیق، دغلیان بالا، دغلیان پایین، هلان و قزلجه" از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعداز ظهر روز ۳شنبه تاریخ ۹۹/۰۶/۱۱ قطع خواهد شد.

آرمان تبریز-طی صدور اطّلاعیه ای اعلام کرد: با توجّه به ضرورت انجام عملیات تعمیراتی در تاسیسات گازرسانی، جریان گاز طبیعی “روستاهای رشت آباد قدیم، اورنگ، آقاکندی، کنگل آباد، رشت آباد جدید، دوپیق، دغلیان بالا، دغلیان پایین، هلان و قزلجه” از ساعت ۱۰ صبح تا ۵ بعداز ظهر روز ۳شنبه تاریخ ۹۹/۰۶/۱۱ قطع خواهد شد.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛لذا از مشترکین ساکن در این مناطق درخواست می گردد به منظور جلوگیری از بروز خطرات و حوادث احتمالی، شیر اصلی گاز املاک خود را در مدت زمان قطعی گاز، بسته نگهداشته و از دستکاری تجهیزات گازرسانی خودداری نموده و در صورت بروز هرگونه مشکل، سریعاً مراتب را از طریق شماره تماس۱۹۴ به واحد امداد گاز اطلاع دهند.

در این اطّلاعیه از همکاری و شکیبایی مشترکین محترم ساکن در منطقه در طول مدت انجام عملیات، باهدف امکان بهره مندی از جریان گاز پایدار مصرف کنندگان عزیز، صمیمانه قدردانی گردیده است.