برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان استان آذربایجانشرقی در رشته طراحی معماری
برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان استان آذربایجانشرقی در رشته طراحی معماری
آرمان تبریز-مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی گفت : آزمون ورود به حرفه مهندسان استان با توجه به شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا در سراسر کشور با کسب مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا در روز پنج شنبه 6 شهریور ماه همزمان با سراسر كشور در 6 حوزه امتحانی استان واقع در شهرهای تبریز، مراغه، بناب، اهر، مرند و میانه برگزار خواهد شد.
آرمان تبریز-مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی گفت : آزمون ورود به حرفه مهندسان استان با توجه به شرایط ویژه شیوع بیماری کرونا در سراسر کشور با کسب مجوز از ستاد ملی مبارزه با کرونا در روز پنج شنبه ۶ شهریور ماه همزمان با سراسر کشور در ۶ حوزه امتحانی استان واقع در شهرهای تبریز، مراغه، بناب، اهر، مرند و میانه برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار ما به نقل از اداره ارتباطات واطلاع رسانی اداره کل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی ، ابوالقاسم سلطانی اظهار داشت : در این دوره فقط برای مهندسان رشته معماری آزمون طراحی بصورت تشریحی برگزار خواهد شد و از میان بالغ بر ۴۹۲ نفر داوطلب ثبت نامی تعداد ۲۶۲ نفر خانم و ۲۳۰ نفر آقا می باشند.

مدیرکل راه وشهرسازی آذربایجانشرقی افزود : این آزمون مطابق مجوز کسب شده از ستاد ملی مبارزه با کرونا با رعایت الزامات مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی و دستورالعملهای بهداشتی و با همکاری و نظارت دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان برگزار می شود.

بگفته سلطانی آذربایجانشرقی بعد از تهران دارای بیشترین حوزه امتحانی در میان استانهای کشور می باشد که این تعدد حوزه ها صرفا جهت رفاه حال داوطلبان گرامی و تسهیل در آزمون این عزیزان بخصوص در این شرایط شیوع بیماری کرونا می باشد.

وی ادامه داد : همچنین لازم به یادآوری است که آزمون ورود به حرفه مهندسان در سایر رشته ها و صلاحیتهای هفتگانه و کاردانهای فنی و معماران تجربی در ۳ و ۴ مهرماه سال جاری همزمان با سراسر کشور با حضور حدود ده هزار نفر داوطلب در استان برگزار خواهد شد.